Menu
FANZINE.cz
Fantasy seriály

Role pro Rudou zmiji je obsazena. Hru o trůny obohatí Pedro Pascal

Jan Uhlík

Jan Uhlík

29. 6. 2013

Pedro Pascal jako Red Viper

Nejočekávanější postava z nadcházející série Hry o trůny dostala svého představitele. Oberyna Martella, známého jako Rudá zmije, si zahraje Pedro Pascal.

Pedro Pascal jako Red Viper

Bude se Pedro Pascal hodit do role Rudé zmije? Zdroj: higheternity.deviantart.com , distributor seriálu

Náš smutek z konce třetí série ještě ani nevyprchal a HBO už nám nabízí první informace o čtvrté. Jednu z nejočekávanějších postav nadcházející série, Oberyna z rodu Martellů, si zahraje především seriálový herec Pedro Pascal. Znát ho můžete například z titulů jako Graceland nebo Red Widow.

Pro ty z vás, kteří nečetli knihy,  zde máme charakteristiku Oberyna Martella. Oberyn oplývá drzostí, mazaností a zároveň velikým šarmem. Je korunovaným princem Dorne, části Sedmi království, která se nachází na nejjižnějším cípu Westerosu. Jeho sestra Elia zemřela rukou rytíře Lannisterů, Gregora „Hory“ Clegana. Rudá zmije prahne po pomstě a chystá se dostát spravedlnosti.

„Rudá zmije je okouzlující postava, ale zároveň velice nebezpečná, oblíbená a hnaná nenávistí. Chlapci ho milují, dívky ho milují a on jim všem lásku opětuje. Tedy pokud vaše příjmení není Lannister. Našli jsme muže, který dokáže zvládnout tuto roli a splnit představy fanoušků. Bylo opravdu těžké ho najít,“ řekl scenárista a režisér seriálu David Banioff.

HBO stále neoznámila své plány ohledně Comic Conu, ale můžeme zcela jistě čekat spousty informací a vizí ohledně nadcházející série Hry o trůny. Více se dozvíme 18. – 21. července, kdy zmíněný Comic Con proběhne.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Role pro Rudou zmiji je obsazena. Hru o trůny obohatí Pedro Pascal

Hide picture