RPG Lords of Xulima naváže na staré klasiky nejen izometrickou grafikou

Pokud snad strádáte z nedostatku RPG postavených na osvědčených základech, tak nesmutněte. Ve vývoji jich je aktuálně hned několik. Hra Lords of Xulima, právě pilně vyvíjená kluky z Numantian Games, se chystá rozšířit jejich řadu.

Příznivci RPG, a zvláště těch old-school, se mají přinejmenším v poslední době na co těšit. Jen namátkou Project Eternity, Realm of Arkania HD či Sui Generis skýtají jistý příslib. A aby toho nebylo málo, tak se k nim nejaktuálněji přidává Lords of Xulima, která je inspirována klasikami typu Might and Magic, Wizardry a sérií Ultima.

O příběhu toho zatím není příliš známo, ale vše by se mělo točit kolem konfliktu lidí s bohy. Tvůrci světa si pro své ovečky připravili osud, který se pánům Xulimy moc nezamlouvá, a tak lid vedou proti svým stvořitelům.

Čtěte také: Populární logická hra The Room pro iPad bude mít pokračování

Na rozlehlý a otevřený svět se budete dívat z ptačí perspektivy. Do boje se vrhnete až se šesti charaktery zastávajícími jedno z deseti povolání a disponujícími více než sto jedinečnými dovednostmi. Tahové souboje, při kterých bude nutné důkladně vážit postup, nechávají vzpomenout na již zmíněné Wizadry.

Více informací naleznete na stránkách hry.

RPG Lords of Xulima naváže na staré klasiky nejen izometrickou grafikou
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.