Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Ruský trailer k The Avengers odkrývá nové záběry. Máme se na co těšit

Redakce

Redakce

24. 1. 2012

Nedávný trailer k filmu The Avengers nám představil kompletní tým marvelovských mstitelů. Superhrdinové všech dob berou věci do svých rukou a nám nezbývá nic jiného než čekat. Nový ruský trailer nám odkrývá další zbrusu nové záběry!

Vidí nové záběry a nevěří vlastním očím, Zdroj: distributor filmu

Tahle parta vyvolených se chystá ubránit svět před hrozící katastrofou, z čehož vyplývá, že v ní nemohou figurovat žádná béčka, ale pouze ti nejlepší!

Podívejte se také na originální trailer k filmu Mstitelé

Ikony světových hrdinů jako je Iron Man, hromový vládce Thor, neprůstřelný hrdina Kapitán Amerika, šílený Hulk, vždy přesný Hawkeye a půvabná Scarlett Johansson, které to v roli Black Widow prostě sekne. A navíc ještě tajemný agent Nick Fury z agentury S.H.I.E.L.D.

Dojde i na lásku?

A nechybí nic… Hulkův řev, létající železný muž, legendární věty jako „Mám armádu“…“My máme Hulka!“ Ostré efekty, vybuchující auta, jednoduše vše směřuje ke zkáze světa. Ale oproti tomu také síla, odhodlanost a hlavně touha po vítězství. Vše samozřejmě ve velkolepém stylu.

Byla to vlastně jen otázka času, kdy někoho napadne tenhle hrdinský tým sestavit. Moc lidí v tomhle režiséru Jossu Whedonovi nevěřilo, ale nakonec je zřejmé, že ho podcenili. Stejně jako si nikdo nedovedl představit Silken Floss jako zrzavou Black Widow. Ale je to tak, a vypadá to zatraceně dobře.

Tento akční film je založen na populární Marvelovské sérii komiksů The Avengers, které byly poprvé publikovány v roce 1963. A kromě The Avengers se v můžeme těšit na dva další filmy v Marvelovském duchu, a to na Iron Mana 3 a Thora 2.

Ruský trailer přináší spoustu nových záběrů. Podívejte se.

Mstitelé (The Avengers)

Režie: Joss Whedon
Hrají: Robert Downey Jr., Jeremy Renner, Scarlett Johansson, Chris Evans, Samuel L. Jackson, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Clark Gregg, Lou Ferrigno, Tom Hiddleston, Cobie Smulders, Paul Bettany, Gwyneth Paltrow, Amanda Righetti, Stellan Skarsgard, Jenny Agutter, Enver Gjokaj

Premiéra v ČR: 03.05.2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ruský trailer k The Avengers odkrývá nové záběry. Máme se na co těšit

Hide picture