Menu
FANZINE.cz
Recenze her

Rychlá zpráva: Duke Nukem Forever se opět zpozdí (není to apríl)

Roman Šeiner

Roman Šeiner

26. 3. 2011

O slavném blonďatém svalovci a jeho třináct let nevydané hře už bylo napsáno mnoho. Nebo spíše všechno. Pravdou je, že nejúsměvněji a zároveň nejtrapněji vyzní jakákoli informace o datu vydání. Jelikož si hru však pod svá křídla vzal slavný Gearbox, nejde o odsouvání hry na další rok, jen o měsíc. Doufejme, že naposledy.

Nikdo nebude krást naše holky! zdroj:dukenukemforever.com

Kluci (a holky) v Gearboxu se jistě snaží přinést hru zábavnou, kvalitní a hlavně hratelnou. Zní to možná divně, ale právě třetí element nemusí dopadnout na jedničku. Vzhledem k ohlasům hráčů, kteří si zakusili demo DNF, je patrné, že hře něco chybí. Dukeův humor samotný hru neutáhne. Podle informací je hra fajn, ale mladší hráče nezaujme. Hru si koupí spíše kovaný fanda než mladík školou povinný. Na hru jsou vypsány vysoké kurzy a není se čemu divit, že Gearbox chce ze značky vydolovat maximum.

Hry se tedy dočkáme snad 14. června tohoto roku. Hra je mezinárodně hodnocena jako intenzivně násilná, krvavá, brutální, obsahuje hrubou mluvu, drsný humor, nahotu, sexuální podtext a zneužívání drog a alkoholu. Čili, milé děti pod sedmnáct let, umýt zuby, vykoupat a spát.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rychlá zpráva: Duke Nukem Forever se opět zpozdí (není to apríl)

Hide picture