Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Představujeme seriál S.H.I.E.L.D. aneb chráníme obyčejné před neobyčejnými

Jan Uhlík

Jan Uhlík

19. 5. 2013

.Phil Coulson Avengers

Televizní stanice ABC oznámila nově vybrané seriály pro nadcházející sezónu. Mezi nimi se objevil i titul Agents of S.H.I.E.L.D., seriál inspirovaný komiksovou předlohou od Marvelu.

Po předání pilotu hlavním producentem seriálu Jossem Whedonem (Avengers, Buffy, Firefly) se stanice ABC rozhodla dát zelenou k vysílání. S.H.I.E.L.D. si vybojoval velice slibný vysílací čas, který by měl napomoci k vysoké sledovanosti, a to každé úterky od večerní osmé hodiny.

Seriál se točí okolo hlavního hrdiny agenta Phila Coulsona, kterého ztvární stejný herec jako ve filmu Avengers, Clark Gregg. Tím pádem nám je zcela jasné, že Phil Lokiho útok přežil a moc dlouho neotálel.

FOTO: Agents of S.H.I.E.L.D.

Zleva: Skye, Jemma Simmons, Leo Fitz, Phil Coulson, Melinda May, Grant Ward. Zdroj: shieldtv.net

Agent Coulson se vrátí zpět do organizace S.H.I.E.L.D. a sestaví malý tým, který bude mít na starost případy zatím neklasifikované, speciální a zvláštní. Spolu s ním, jako s důstojníkem, se k týmu přidá hned několik osob.

Specialistka na zbraně, válečná veteránka a především pilotka Melinda May (Ming-Na Wen). Agent Leo Fitz (Iain De Caestecker), který se specializuje na technologickou stránku zbraní. Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge), přispívající svými znalostmi chemie a biologie. Agent Grant Ward (Brett Dalton), vycházející hvězda organizace díky svým znalostem taktiky boje a své chladné hlavě. A jako poslední uzavírá členstvo agentka Skye, odbornice na superhrdinskou kulturu.

Phil Coulson Avengers

Agent Phil Coulson (Clark Gregg) v záběru z filmu Avengers. Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Celý seriál stojí na idee vnímání světa skrze oči obyčejných lidí v neobyčejném světě. Tento pohled by mohl zaujmout více než příběhy dalších hrdinů. Tvůrci nám slibují skvělou zábavu v podobě chytání padouchů se superschopnostmi a silnou dějovou linií. Již za několik málo měsíců se dozvíme, zdali nám nelžou a zažijeme-li opravdu nadšení jako při sledování filmů s marvelovskými hrdiny.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Představujeme seriál S.H.I.E.L.D. aneb chráníme obyčejné před neobyčejnými

Hide picture