×
FANZINE.cz

Sága Star Wars bude mít tři spin-offy. Čeká nás Yoda, Boba Fett, nebo Han Solo?

Star Wars Names
Zdroj: distributor

Když společnost Walt Disney koupila LucasFilm na konci roku 2012, byl vytvořen plán pro nové filmy. Nejen, že chtějí vytvořit tři nové epizody pro ságu Hvězdných válek, ale také samostatné filmy, které by hlavní dějovou linku rozšířily.

FOTO: Star Wars
Star Wars. Zdroj: 1darthvader.deviantart.com

Výkonný ředitel Bob Iger během čtvrtletního zasedání akcionářů řekl, že v procesu jsou tři filmy. Plánem je, že každý takový film vyjde postupně po nové epizodě hlavní ságy. Epizoda VII má vyjít v prosinci 2015, to by znamenalo, že první spin-off bychom viděli v roce 2016. Následně by vyšla Epizoda VIII v roce 2017, druhý spin-off v roce 2018, Epizoda IX v roce 2019 a poslední spin-off v roce 2020.

Velkou otázkou, která zatím zůstává nezodpovězená, je, o čem tyto samostatné filmy budou. Mnozí se domnívají, že se budou točit kolem již známých postav z příběhu. Nejčastěji zaznívají jména jako Han Solo, Boba Fett a Yoda. Ovšem, doposud nic nebylo potvrzeno.

Není ani známé, kdo píše scénář k třetímu spin-offu. Na prvním se podílí Lawrence Kasdan (který zároveň píše i Epizodu VII), na druhém pracuje Simon Kinberg. Snad se brzy dozvíme, kdo obstará třetí scénář.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..