Menu
FANZINE.cz
Technologie

Samsung Galaxy S III lze nabíjet bezdrátově. Úprava trvá jen pár minut

Jan Perlík

Jan Perlík

5. 2. 2013

Svůj Galaxy S III můžete lehce upravit tak, že půjde nabíjet bezdrátově. Celý proces netrvá déle než 10 minut, budete ale muset koupit pár součástek ze staršího telefonu.

FOTO: Hack na bezdrátové nabíjení Galaxy S III

Po úpravě budete moci nabíjet svůj smartphone bezdrátově. Zdroj: reprofoto cnet.com

Zprávu o bezdrátovém nabíjení přinesl web cnet.com, jednoduchý hack vymyslel člen fóra XDA developpers.

Při výběru chytrého telefonu nehraje pro mnoho budoucích majitelů roli způsob nabíjení přístroje. Ne vždy je proto bezdrátové nabíjení hlavním lákadlem či klíčovou preferencí.

Většina hlavních představitelů chytrých telefonů na mobilním trhu nemá bezdrátovou technologii pro nabíjení, avšak to by se mohlo změnit u nových (dosud nepředstavených) smartphonů od Samsungu, které by podle prozatímních informací mohly být touto technologií vybaveny.

Čtěte také: CD Projekt představuje nový engine, hnací motor pro své budoucí hry

Na webu se objevil jednoduchý postup, který dokáže změnit váš Samsung Galaxy S III na přístroj, jenž bezdrátové nabíjení podporuje. Opět se potvrdilo, že lidé jsou opravdu vynalézaví a dokáží změnit cokoliv ve svůj prospěch.

Budete potřebovat originální nabíječku a zadní kryt od staršího Palm Pixi (obojí stojí po několika dolarech) a trošku šikovnosti. Celý postup je opravdu jednoduchý.

Návod v angličtině a případné odkazy na nákup komponentů najdete zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Samsung Galaxy S III lze nabíjet bezdrátově. Úprava trvá jen pár minut

Hide picture