Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

San Andreas 3D: Tvůrce seriálu Ztraceni piluje nový katastrofický film

Redakce

Redakce

22. 7. 2012

Katastrofické filmy jsou stále v kurzu, a tak celé západní pobřeží USA roztrhá děsivé zemětřesení přímo v trojrozměrném formátu! Od tvůrce seriálu LOST.

Ničivé zemětřesení postihne celou Kalifornii. Zdroj: distributor filmu

Skalní fandy populární hry GTA musím zklamat, nejedná se o její filmové zpracování. Snímek má s hrou shodný pouze název a těžko říct, jestli náhodou, nebo se tvůrci chtěli svézt na její popularitě.

Původní scénář napsal Allan Loeb, který má na svém kontě několik vcelku úspěšných filmů (Oko bere, Wall Street: Peníze nikdy nespí), a teď jej vypiluje Carlton Cuse, který je známý především jako scenárista známého seriálu Ztraceni. Příběh vypráví o zoufalém útěku hrdiny a jeho na kusy se rozpadající rodiny, ke které přibyde i bejvalka se svým novým chlapem. Pěkná sestava. Námět je až nápadně podobný katastrofickému filmu 2012, který byl uveden v kinech v roce 2009.

Čtěte více: Víme, co dělá scenárista LOST, ale co dělají jeho herci?

3D je už pro moderního diváka jen malé lákadlo. Vypadá to tedy na pěknou vykrádačku. Doufejme, že tvůrci ještě s nějakou originalitou přijdou a překvapí (například v podobě režiséra či obsazení). To se ale dozvíme až v roce 2014.

San Andreas: 3D

Dobrodružný
USA, 2014

Premiéra: rok 2014

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

San Andreas 3D: Tvůrce seriálu Ztraceni piluje nový katastrofický film

Hide picture