Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Scarlett Johansson požírající lidi nabízí trailer. Troufnete si?

Jan Neuman

Jan Neuman

7. 4. 2014

Podívejte se na plakáty ke speciálnímu vydání Under The Skin, které právě míří do kin, aby vás trochu postrašilo a předvedlo vám krásný minimalizmus.

Mezi filmy uběhlo devět let, což pro Jonathana Glazera je velice dlouhá doba. Posledním filmem pro tohoto Britského režiséra bylo filmové drama Birth v roce 2004, loni se vrátil s filmem Under The Skin.

Glazerovi trvalo téměř desetiletí přenést na stříbrné plátno román holandského spisovatele Michela Fabera se stejným jménem. Film mohl být dokončen dříve, kdyby byl rozpočet navýšen včas.

video
play-sharp-fill

Sám Glazer popsal koncept pro film, jako příběh o dvou mimozemšťanech, kteří žijí na zemi tajně jako skotský farmář a jeho žena. Farmáře měl hrát původně Brad Pitt, kterému se scénář líbil, ale tvůrcům se nepodařilo najít dostatek peněz, aby se z toho stala skutečnost. Farmářovu ženu hraje Scarlett Johansson.

A24 Films vydal několik plakátů, které jsou minimalistické stejně jako celý film. Scarlett Johansson, je téměř na každém obrázku, je tedy jasné, na kom tvůrci postavili svůj marketing. Plakáty jsou strašidelné a zvláštní zároveň, ale přesto perfektně sedí k filmu. Vypadá to, jako by film překonával téměř všechny generační i lidské hranice.

Speciální vydání příběhu o tom, jak sexy mimozemšťanka láká cestovatele, stopaře a další jen kvůli tomu, aby je se svým druhem vykrmili a jejich maso prodali na své domovské planetě zatím vydání v ČR neplánuje.

Under the Skin poster SJ legs_huge

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Scarlett Johansson požírající lidi nabízí trailer. Troufnete si?

Hide picture