×
FANZINE.cz

Sci-fi i děsivé knihy na únor – Ostrov strachu, ale i Assassin’s Creed

Christie Golden: Assassin´s Creed 9 - Kacířství
Devátý díl knižní série podle PC hry Assassin´s Creed - tentokrát s podtitulem Kacířství. Zdroj: knižní obálka.

Také únorová literární fantastika potěšila fanoušky science fiction nebo horou. V knihkupectvích je čekají knihy ze série Návrat do Ulice strachu, pokračování vesmírných příběhů z Arestonu, nový díl Černé flotily či devátý díl Assassin’s Creed.

Ann Aguirre: Siranta Jax 3 – Diplomatka

Ann Aguire - Siranta Jax 3 - Diplomatka
Zdroj: knižní obálka.

Není snadné lehce našlapovat v botách s ocelovou špičkou. Siranta Jaxová zrovna neproslula diplomatickými schopnostmi. Jako „skokan“, který naviguje lodi šeroprostorem, je zvyklá nejprve střílet, a až potom diskutovat. Nyní musí vyjednávat s Ithtoriany, kteří mají názor na lidi stejně tvrdý jako jejich exoskelet. Ale zasedání rady Ithiss-Toru nejsou jediným místem, kde musí velvyslankyně Jaxová opatrně manévrovat.

Sirantin milenec March zamrzl v permanentním zabijáckém modu a jeho nedůtklivost by mohla ohrozit vyjednávání – o jejich vztahu nemluvě. Jaxová se však nehodlá vzdát ani mise, ani milovaného muže. Teď, když se Okraj nachází v obležení pirátů a Pajšláků, je aliance s Ithiss-Torem možná jedinou nadějí lidstva. Siranta si proto klade otázku, proč byl tento úkol svěřen právě potížistce, jakou je ona.

Vydalo nakladatelství Fantom Print 1. února 2017.

Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..