×
FANZINE.cz

Sci-fi i děsivé knihy na únor – Ostrov strachu, ale i Assassin’s Creed

Christie Golden: Assassin´s Creed 9 - Kacířství
Devátý díl knižní série podle PC hry Assassin´s Creed - tentokrát s podtitulem Kacířství. Zdroj: knižní obálka.

Také únorová literární fantastika potěšila fanoušky science fiction nebo horou. V knihkupectvích je čekají knihy ze série Návrat do Ulice strachu, pokračování vesmírných příběhů z Arestonu, nový díl Černé flotily či devátý díl Assassin’s Creed.

Ann Aguirre: Siranta Jax 3 – Diplomatka

Ann Aguire - Siranta Jax 3 - Diplomatka
Zdroj: knižní obálka.

Není snadné lehce našlapovat v botách s ocelovou špičkou. Siranta Jaxová zrovna neproslula diplomatickými schopnostmi. Jako „skokan“, který naviguje lodi šeroprostorem, je zvyklá nejprve střílet, a až potom diskutovat. Nyní musí vyjednávat s Ithtoriany, kteří mají názor na lidi stejně tvrdý jako jejich exoskelet. Ale zasedání rady Ithiss-Toru nejsou jediným místem, kde musí velvyslankyně Jaxová opatrně manévrovat.

Sirantin milenec March zamrzl v permanentním zabijáckém modu a jeho nedůtklivost by mohla ohrozit vyjednávání – o jejich vztahu nemluvě. Jaxová se však nehodlá vzdát ani mise, ani milovaného muže. Teď, když se Okraj nachází v obležení pirátů a Pajšláků, je aliance s Ithiss-Torem možná jedinou nadějí lidstva. Siranta si proto klade otázku, proč byl tento úkol svěřen právě potížistce, jakou je ona.

Vydalo nakladatelství Fantom Print 1. února 2017.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..