Menu
FANZINE.cz
Literatura

Sci-fi novinky: Star Wars průvodce a Star Wars průvodce, seznamte se!

Lenka Lokvencová

Lenka Lokvencová

23. 4. 2015

Dubnové sci-fi novinky se nesou ve znamení Hvězdných válek. Dva průvodce vás nejprve provedou světem celých příběhem Star Wars včetně příprav na sedmý díl, zatímco druhá kniha nahlídne mezi povstalce.

Hvězdné války znovu jinak. Zdroj: distributor.

Ilustrační obrázek – Hvězdné války znovu jinak. Zdroj: distributor.

Zdroj: knižní obálka.

Zdroj: knižní obálka.

Star Wars – Průvodce světem povstalců a imperia

Oboustranná kniha podle nového televizního seriálu z prostředí Star Wars. Republika je svržena a galaxii nyní vládne brutální Impérium. Nová naděje v podobě Luka Skywalkera je stále ještě v nedohlednu, ale v galaxii se už formují první skupiny povstalců. Jedním z nich je loď Stín a skupina Kanana Jarruse, která se představí právě v této knize plné příběhů, rébusů a hádanek.

Vydává nakladatelství Egmont 14. dubna 2015.

Star Wars – Průvodce světem hvězdných válek

Zdroj: knižní obálka.

Zdroj: knižní obálka.

Kniha podle jedné z nejslavnějších sci-fi ság všech dob. Znáte nejdůležitější postavy ságy Star Wars? Tato kniha vás s nimi seznámí a navíc vás provede všemi šesti filmovými epizodami z předchozích let! Přečtěte si knihu plnou příběhů, rébusů a hádanek a připravte se na konec letošního roku, kdy přijde do kin Star Wars Epizoda VII!

Vydává nakladatelství Egmont 14. dubna 2015.

Vlci pouto obalka - webMiroslav Valina: Vlčí pouto

Příběh party kluků, která si po svém „operuje“ v dnešních severních Čechách – do chvíle, než potká v krušnohorských lesích tajemnou dívku na útěku z domova. Brzy se totiž ukazuje, že se nepotkali jen s ní, ale i s tím, co vyvolala svou podivnou, s magií si pohrávající vzpourou proti odcizenosti světa lidí. Houstne podzimní mlha a po okolních lesích, na horských planinách i v povrchových dolech se začínají objevovat žoldnéři z dob třicetileté války.

Vydává nakladatelství Beletris 17. dubna 2015.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sci-fi novinky: Star Wars průvodce a Star Wars průvodce, seznamte se!

Hide picture