Menu
FANZINE.cz
Nezařazené

Sčítání lidu 2011: Rytíři Jedi se přiznají ke své víře

Redakce

Redakce

1. 2. 2011

Dokážou zmanipulovat myšlení lidí pouhým mávnutím ruky. Pohybují s věcmi jenom za pomocí Síly. Tyto příznaky se projevují buď při nadměrném sledování Star Wars filmů nebo při neobvyklém množství midichlorianů v krvi. Tak či tak Rytíři Jedi a přívrženci jediismu se při letošním sčítání lidu rozhodli vyjít na veřejnost a odhalit svou víru široké veřejnosti.

Mistr Yoda, Zdroj: StarWars.com

Letošní březen bude ve znamení sčítání lidu. Při vyplňování kolonky náboženství se mnohým možná zalíbí nápad několika nadšenců. Na Facebooku byla vytvořena skupina Na sčítání lidu 2011 napíšu do svého náboženského vyznání víru Jedi. Autoři skupiny se rozhodli inspirovat sčítáním lidu v anglicky mluvících zemích, kde se k jediismu přihlásilo několik tisíc lidí. Na Novém Zélandě se toto náboženství dokonce stalo druhým nejrozšířenější hned po křesťanství.

Autoři doufají, že se jim podaří překonat světový rekord a z České republiky udělají jediistickou velmoc. Podle posledních informací by se jim to mohlo podařit – ke skupině se na Facebooku přihlásilo již 18 000 lidí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sčítání lidu 2011: Rytíři Jedi se přiznají ke své víře

Hide picture