Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Scott Z. Burns popřel spolupráci na pokračování snímku Blade Runner

Redakce

Redakce

10. 2. 2013

FOTO: Harrison Ford ve filmu Blade Runner.

Scénárista Scott Z. Burns, který psal scénář k filmu Bournovo ultimátum, se vyjádřil ke zprávám týkajícím se pokračování snímku Blade Runner. 

FOTO: Harrison Ford ve filmu Blade Runner.

Harrison Ford ve filmu Blade Runner. Zdroj: Warner Bros.

Když se ukázalo, že Ridley Scott už několik let pracuje na pokračování snímku Blade Runner, následovalo samozřejmě velké nadšení a také spekulace, kdy film vůbec spatří světlo světa.

Mezi různými spekulacemi se také řešilo, kdo bude pracovat na scénáři a mezi jinými se objevilo i jméno Scott Z. Burns. Tato zpráva byla sice již dříve vyvrácena, avšak Burns se nyní k projektu vyjádřil s tím, že jeho zapojení je stále možné.

„Jednou jsem o tom s Ridleyem mluvil, když jsme probírali, na čem bychom mohli spolupracovat, protože ho velice obdivuji,“ vysvětluje Burns.

„Jsem stejně velký fanoušek Blade Runnera jako kdokoli jiný, kdo příběh četl nebo viděl. A tak jsem mu řekl: ‚Nechme to zatím být, dokud nebudeme mít něco úžasného, co budeme chtít udělat nebo říct.‘ Nechci se totiž do ničeho pouštět, dokud necítím, že můžu přispět něčím úžasným. A zatím nevím, co by to mohlo být.“

„Myslím, že o tom spolu budeme znovu mluvit,“ pokračuje Burns. „Ale nepůjde o nic konkrétního. Spíš o to, že spolu budeme chtít udělat sci-fi.

„Doufám, že k tomu dojde. Osobně nelpím na tom, abych pracoval na pokračování filmu Blade Runner. Myslím, že až s něčím přijdeme, bude to něco nového, ne přímo spjatého s tímto dílem.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Scott Z. Burns popřel spolupráci na pokračování snímku Blade Runner

Hide picture