Menu
FANZINE.cz
Komiks

Sedmý díl Sin City vyjde v nové úpravě. Co od něj můžeme čekat?

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

19. 2. 2014

Magazín Fanzine.cz získal exkluzivně od vydavatelství Comics Centrum informace o připravovaném vydání sedmého dílu kultovního komiksu Sin City. Sin City 7, kniha zatím nese pracovní název Do srdce temnoty, je ohlášeno už na březen. A i když je tato novinka prozatím obestřena mlhou, i tak máme několik detailů, které stojí za to.

sincity_460265

Přesné datum vydání nebylo veřejně stanoveno a kolik bude komiks stát, to je zatím také ve hvězdách. Co ale na druhou stranu víme, je, že půjde o nové vydání knihy s novým překladem.

Prolistovat se celým Sin City nebude jednoduché, protože obsahuje úctihodných 320 stran, mezi těmi najdeme nejen klasické černobílé, ale stejně tak i barevné. A samozřejmě nesmí chybět ani dvou(tří?)barevné stránky, které jsou podpisem tohoto komiksu. Nového kabátu se dočká i obálka, jejíž design si vzal do parády Chipp Kidd.

K dostání budou obě verze vazby, brožovaná i pevná. A je dokonce šance, že pro zákazníky Comics Centra bude k dispozici speciální box pro všech 7 dílů. Ten bude ale velikostně upraven jen pro vázané verze Sin City.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sedmý díl Sin City vyjde v nové úpravě. Co od něj můžeme čekat?

Hide picture