×
FANZINE.cz

Seriál Arrow. Podívejte se na plakát a trailer pro druhou sezónu

Televizní stanice CW dopřála fanouškům svého úspěšného seriálu Arrow nový materiál před začátkem druhé sezóny. Navíc potvrdila svá rozhodnutí o nových hereckých obsazeních.

video

Seriál Arrow je adaptací komiksového příběhu Green Arrowa vytvořený pod záštitou DC Comics. Oliver Queen, syn milionářů, přežije ztroskotání rodinné jachty. Je jediným přeživším, který navíc musí bojovat několik let o život na opuštěném ostrově. Po návratu do civilizace se rozhodne využít své nově nabyté schopnosti pro boj proti zlu a bezpráví.

Do nové sezóny se vrátí známá tvář Stephen Amell jako Oliver Queen, Katie Cassidy jako Laurel Lance, Willa Holland jako Thea Queen, Manu Bennett jako Slade Wilson, Colton Haynes jako Roy Harper, Emily Bett Rickards jako Felicity Smoak, Susanna Thompson jako Moira Queen a nakonec Paul Blackthorne jako detektiv Quentin Lance.

Zdroj: Distributor
Zdroj: Distributor

Krom stálic se objeví i nové komiksové postavy. Caity Lotz si zahraje Black Canary, Michael Jai White Bronze Tigera, Kevin Alejandro Sebastiana Blooda, Bex Taylor-Klaus ztvární Sin a dokonce se v seriálu objeví i Flash, kterého se ujme Barry Allen.

První premiérový díl druhé řady bude odvysílán ve středu 9. října.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..