Seriál Hrdinové zažívá zmrtvýchvstání. Jednání o jejich obnově začalo

Hiro Nakamura
MSN začala vyjednávání se stanicí NBC ohledně práv na seriál Hrdinové. Zatím převládá mlčenlivost. Proč se Microsoft Networks pouští do filmařské branže?

Hiro Nakamura
Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu. Pán času Hiro Nakamura.
Zdroj: reprofoto: youtube.com

Detailů ohledně celé akce se nám prozatím příliš nenabízí, ale TVLine skrze své zdroje potvrzuje začátky předběžného jednání o oživení titulu. Ačkoli se už nebude jednat o pokračování v původní dějové linii, tak by se MSN určitě hodilo několik starých tváří, aby získali zpět obecenstvo původního seriálu. Věřím, že se jich několik s radostí přidá.

Jeden z hlavních producentů Bryan Fuller na WonderConu v roce 2011 zmínil, že by se vůbec nedivil, kdyby se po několika letech svolal komparz a pokusili se o další natáčení. Sám tvůrce Hrdinů Tim Kring již dříve spekuloval o minisérii, která by seriál dovedla do zdárného konce. Pokud vše půjde podle plánů, tak se nám vyplní obě teorie.

Neočekávaný akt, který právě MSN předvádí, je zcela určitě reklamním tahem pro nový XBOX. Pokud nenastane expanze seriálu na televizní obrazovky, tak vzkříšení Hrdinové budou ke zhlédnutí pouze na platformě. Ale vše zatím zůstává u spekulací.

Seriál Hrdinové zažívá zmrtvýchvstání. Jednání o jejich obnově začalo
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.