Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Seriál Tron: Povstání na českých obrazovkách. Ponořte se do digitálního světa

Jan Uhlík

Jan Uhlík

28. 1. 2014

128084_0083Animovaný seriál Tron: Povstání míří na naše obrazovky. Ponořte se do digitálního světa, který odstartoval Steven Lisberg, a zjistěte, co vedlo k událostem ve filmu Tron: Legacy.

video
play-sharp-fill

Animovaný seriál z dílny Disney poprvé míří do naší televize. Ač je Tron: Povstání kategorizován pro dětské publikum, tak sklidil veliký úspěch i u dospělého obecenstva. Za tímto úspěchem stojí režisér Steven Lisberg, který se navrátil zpět do svého oblíbeného světa. Byl totiž prvním, kdo otevřel brány do virtuálního světa. Jeho film Tron z roku 1982 se považuje za předchůdce Matrixu.

Grid, digitální universum, se potýká s problémy. Generál Tesler se rozhodl zabrat si pro sebe všechna města a vládnout pevnou rukou. Do cesty se mu postaví mladý program Beck, který se po ztrátě svého přítele rozhodne bojovat proti generálovi. Jeho odboj zaujme legendárního bojovníka Trona, který byl doposud považován za mrtvého. Ten si ho vezme pod svá křídla a zavede ho na cestu vůdce revoluce.

tron povstani

Zlý generál se nezastaví před ničím. Zdroj: FTV Prima

To, jak se mladému Beckovi a jeho přátelům povede, můžete zjistit již 15.2. od 6:30 a následovně každý víkend ve stejnou dobu na Prima Cool.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seriál Tron: Povstání na českých obrazovkách. Ponořte se do digitálního světa

Hide picture