Menu
FANZINE.cz
Fantasy seriály

Šestá sezóna seriálu Pravá krev. Krvavá jízda bude pokračovat

Jan Uhlík

Jan Uhlík

21. 5. 2013

WarlowBlíží se léto, krásné počasí, sluníčko a již tradičně šestým rokem i spousta krve a upírů. Otevřeme si jeden True Blood drink a podívejme se, co nás letos čeká.

video
play-sharp-fill

Po katastrofě, která nastala v podobě nelítostné bohyně Lilith převtělené do Billa, se lidé stmelují a chystají na odvetný útok za vše, co jim kdy upíři provedli. Ti si to ovšem nenechají líbit. Válka je na spadnutí. Dokáží se upíři sjednotit i přes jejich velké spory způsobené Billem?

Sookie a Jason si budou muset poradit s krvelačným upírem Warlowem, vrahem jejich rodičů. Kvůli smrti víly, která ho uvěznila, se vymaní ze začarované dimenze a jde si rovnou pro Sookie. Smlouvy se mají plnit a Warlow nepřestane, dokud nedostane to, co mu patří. Určitě se opět dočkáme pomoci víl a možná i někoho jiného.

Warlow

Záhadný upír Warlow přichází. Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Alcide se také pěkně zapotí. Po převzetí postu vůdce smečky bude mít na starosti celou skupinu divokých vlkodlaků bojících se o život. Válka totiž neohrožuje pouze upíry, ale s největší pravděpodobností zasáhne i vlkodlaky. Musí tedy zachovat chladnou hlavu a sjednotit smečku, tak jako nikdy předtím nebyla.

Vedle běžných informací k začátku nové série se na internetu rozjela šuškanda, že nás v první polovině série opustí jedna velice zásadní postava. Mnoho lidí se přiklání ke ztrátě vikingského upíra Erica Northmana (Alexander Skarsgard). Sám Alexander na otázku odchodu ze seriálu odpověděl, že tuto informaci nemůže potvrdit, ani vyvrátit. Velké ztrátě se nevyhneme. Nezbývá nám než doufat, že to bude někdo jiný.

Eric a Tara

Opravdu se Eric a Tara vzdávají? Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Prvního dílu s názvem ,,Don’t Let Me Be Misunderstood“ se dočkáme již 16. června.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Šestá sezóna seriálu Pravá krev. Krvavá jízda bude pokračovat

Hide picture