Menu
FANZINE.cz
Komiks

Severský hrdina Thorgal se objeví ve filmu vytvořeném fanoušky

Jan Šuška

Jan Šuška

23. 9. 2013

Grzegorz Rosinski: ThorgalDítě z hvězd, jak se tomuto hrdinovi říká, se má v nejbližší době objevit ve filmu. Film připravují sami fanoušci, kteří si taky ve filmu zahrají. Prozatím vypadají zveřejněné fotky slibně.

Fotka z připravovaného filmu o Thorgalovi. Nepřipadá vám, že je to pokračování Prince z Persie? Foto: Bartosz Stępień

Nepřipadá vám, že je to pokračování Prince z Persie? Foto: Bartosz Stępień

Jeho rodiče byli potomky hvězd a přicházeli z budoucnosti, měli k dispozici vyspělou technologii a disponovali zdravím a moudrostí. Jako malé dítě jej našli Vikingové, kteří jej přijali za svého.

Autoři Thorgala Jean Van Hamme a Grzegorz Rosinski stvořili mistrovské dílo evropského komiksu, které svou atmosférou a severskou mytologií zasáhlo mnoho fanoušků.

Ti se snaží svého hrdinu přenést na plátna kin nebo alespoň na festival amatérských filmů. Z fotek, které byly zveřejněny na facebookovém profilu Thorgala, se dá usuzovat, že se točí příběh o Thorgalovi, Kriss de Valnor a Aaricii.

Thorgal se ocitne v nehostinném prostředí pouště, kde bude napaden vojáky. Spíše než Thorgala to připomíná Prince z Persie. Podobný úlet mají na svědomí Julia Bui Ngoc a Mai Bui Ngoc, kteří natočili krátký snímek o bojovnici Kriss de Valnor.

The YouTube ID of NsfgYZkNgEs#at=77 is invalid.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Severský hrdina Thorgal se objeví ve filmu vytvořeném fanoušky

Hide picture