Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Sigourney Weaver se objeví i v nových Avatarech. Koho bude ale hrát?

Redakce

Redakce

28. 8. 2014

Hvězda filmů jako Krotitelé Duchů nebo Vetřelec se podle režiséra, nejvýdělečnějšího filmu všech dob, Jamese Camerona, vrátí navzdory faktu, že její postava, Grace Augustine, v prvním díle zemřela.

FOTO:Doktorka Grace Augustine

Doktorku Grace Augustine v dalších filmech už neuvidíme Zdroj: Distributor filmu

Cameron se již nechal slyšet, že se spoluprácí s Weaver počítá a ani smrtí její postavy se nenechá zastavit. „Sigourney a já jsme dlouholetí přátelé,” podal vysvětlení trojnásobný držitel ceny Oscar.

„Vždycky se nám spolupracovalo výborně a přijde mi tedy logické, že bude i u dalších Avatarů. Grace Augustine, jak fanoušci vědí zemřela, takže Sigourney bude hrát novou a v mnoha ohledech komplikovanější osobnost. Oba dva se na pokračování naší spolupráce těšíme.” Dodal Kanadský scénárista, producent,ale také teprve třetí člověk na světě,kterému se podařilo dostat se až na dno Mariánského příkopu.

Pro Sigourney Weaver to nebude poprvé co bude v rámci jedné filmové série hrát i po smrti své postavy. Stačí si jen vzpomenout na v pořadí třetí díl slavné série Vetřelec (ani té se ale některé chyby nevyhly), kde hrála klon Ellen Ripleyové, hrdinky prvních dvou dílů. O návratu na mystický svět Pandora prohlásila.

Ve sci-fi nikdo neumírá

„James (Cameron) často říká, že ve sci-fi nikdo opravdu neumírá. Ukázal mi scénáře k dalším dvěma filmům a musím říci, že jsou úžasné. Teď je jenom musíme převést na plátna kin.” Další postava,která zdánlivě zemřela a bude mít svojí roli v pokračováních je Plukovník Miles Quaritch, hlavní záporný charakter prvního snímku.

Očekává se i návrat ostatních hvězd Sama Worthingtona, a Zoe Saldany v rolích modrých obrů Na’avi. Pokračování Avatara by měla vycházet rok za sebou. První zatím neoznámený sequel, by měl mít svou premiéru někdy v  prosinci 2016.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sigourney Weaver se objeví i v nových Avatarech. Koho bude ale hrát?

Hide picture