Menu
FANZINE.cz
Technologie

Šílená hra Insanely Twisted Shadow Planet zaujme stylovou grafikou

Martin Mašek

Martin Mašek

15. 8. 2011

Insanely Twisted Shadow PlanetZvláštních her s nic moc grafikou, ale suprovou hratelností je málo. Proto je dobrým znamením, když se na svět chystá jedna z nich. Insanely Twisted Shadow Planet pro XBOX Live. Ale nikdo neřekl, že nebude i na PC.

Insanely Twisted Shadow Planet - Boss

Bossové jsou opravdu skvěle graficky zpracovaní Zdroj: http://michelgagne.blogspot.com/

Insanely twisted shadow planet se krásně drží svého až přehnaně dlouhého názvu. Šíleně pokřivená stínová planeta je skutečně šílená, pokřivená i stínová. Kdo by čekal kdo ví jak božskou 3D grafiku, úžasný engine a kdo ví co ještě, tak se asi zklame a snad by neměl ani číst dál.

Čtěte recenzi úspěšné hospačky Kirbys Epic Yarn!

ITSP už je nějaký ten pátek ve vývoji, přesněji kolem 5 let. Studio FUELCELL games, v čele s hlavním vývojářem Michel Gagné, si rozhodně dávají na čas. Ale stojí to za to. Arkádových her je málo, zejména těch dobrých, a návrat ke klasice se vždycky hodnotí kladně. A o to jde, vymyslet a udělat hru, která bude zábavná a hratelná i na několikátý pokus. A takových je skutečně málo.

ITSP je to jen všechno o malé, podivné, vesmírné lodičce, co se rozhodla, že prozkoumá ještě podivnější planetu. I když nejspíš půjde o velmi lineární hru, nedá se říct, že by to bylo špatně, naopak, krásně to podkresluje celou atmosféru. Celá hra je laděna do šedých odstínů a doprovázena hudbou Dimmu Borgir. ITSP bude hrou pro každého. Těšíme se.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Šílená hra Insanely Twisted Shadow Planet zaujme stylovou grafikou

Hide picture