×
FANZINE.cz

Sim City dostane svůj první datadisk. Vytvořte si svůj vlastní zábavní park

Místo virtuálního města čekaly na hráče nefunčkní servery. Zdroj: Oficiální stránky hry

Sim City se už konečně vyhrabalo z počátečních potíží a pomaličku začíná u hráčů oslavovat úspěch. Tvůrci tedy nelení a sypou do hry další nový obsah.

OBR.: Sim City
Vypadá to, že Sim City se konečně začíná dařit. Zdroj: Oficiální stránky hry

Tentokrát to však není přidaná jedna věc či oprava chyb. Sim City se totiž dočká regulérního datadisku. Rozšíření ponese název Amusement Park Pack a do hry přidá zábavní parky.

Nutno dodat, že EA hru zatím oficiálně neoznámilo. Na serveru Green Man Gaming se však objevila předobjednávka s několika screenshoty a informacemi. Ta byla ovšem rychle stažena. Jenže škoda už způsobena byla, a tak se na facebookové stránce Sim City objevilo vyjádření zástupce Maxisu: „Mohli jste zahlédnout úžasný nový obsah pro Sim City, který byl zveřejněn dříve, než měl. Myslíme si, že se vám bude líbit.“

Amusement Park Pack nabídne hráčům nejen možnost usazovat již hotové parky, ale dokonce je bude možné celé navrhnout. Mezi atrakcemi se objeví takové klasiky jako autíčka, horské kolo, kolotoče a další.

Úlohu parků v Sim City by neměli hráči podceňovat, jelikož do jejich městečka můžou přilákat spousty turistů.

Vzhledem k tomu, že Maxis hru ještě oficiálně neoznámil, není známa cena tohoto rozšíření. Nejspíše však bude stát pár dolarů. Amusement Park Pack se objeví 28. května.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..