×
FANZINE.cz

Skuteční trifidové: 8 rostlin, které vypadají jako z jiné planety

Důkazy o mimozemské invazi jsou na Zemi k vidění na každém kroku. Není samozřejmostí, že vetřelci na sebe musí vzít živočišnou podobu. I v rostlinné říši se najdou schopní lovci, kteří si troufnou nejen na hmyz a malé hlodavce. 

[album: https://www.fanzine.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/skutecni-trifidove/]

Kdo by pátral po důkazech po vesmírné návštěvě na naší modré planetce, jistě by našel nejedno šokující překvapení skryté v trávě nebo v korunách stromů. Možná jsou tyhle šokující inspirace tvůrců filmových masek ve vědeckofantastických žánrech určeny právě jim.

Nebo možná kvůli tomu, aby se i všichni ostatní zamysleli, jestli jejich tajné obavy z vesmírných dálek nejsou opodstatněné. Koneckonců, zákeřné útoky nemusí být vždy tak očividné. Také skrytý jed v jakékoli rostlinné části může znamenat smrt nejen pro pozemské živočichy, ale dokonce i pro člověka.

Je třeba dávat pozor na to, co si vkládají do úst nebo třeba na to, čím zrovna zatápějí. Alespoň pokud chtějí přežít.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..