Menu
FANZINE.cz
Technologie

Skyrim bude lepší než Oblivion. Seznamte se s novinkami ve stylu Falloutu

Roman Šeiner

Roman Šeiner

6. 9. 2011

Poslední Elder Scroll nezadržitelně klepe na dveře. Než se však ponoříme do soubojů s draky, je tu několik vylepšení, která v Oblivionu nebyla.

Elf udrží obouruční meč. Asi je ze papíru. elderscrolls.com

Díky práci s Falloutem 3 se Bethesda rozhodla přidat takzvané perky. Přeloženo do češtiny, unikátní schopnosti, které budou ovlivňovat určité vlastnosti k mání každou třetí úroveň (zřejmě).

Někoho zamrzí, že se vrací taktéž levelování potvor spolu s hráčem. Nebude to tak tuhé, jako býval Oblivion, ale spíše podobné Falloutu 3. Za nás palec nahoru. Na druhou stranu bude výrazně méně skillů.

Přečtěte si informace o chystaném Couter-Strike: GO

Velmi zajímavě se zatím prezentuje výběr questů. Zatímco Oblivion měl 95 % questů pro všechny druhy povolání, Skyrim jde opačnou cestou a nabízí určité questy jen vybraným. Z hlediska znovuhratelnosti parádní nápad.

Poslední velké plus, proč si zahrát Skyrim, jsou draci. Nejen, že umí létat a chrlit oheň (čili náš drakobijec musí nejdříve dostat nepřátele na zem), ale útočí třeba na města a časem se od nich hrdina naučí jejich řeči, která mu zpřístupní silná kouzla.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Skyrim bude lepší než Oblivion. Seznamte se s novinkami ve stylu Falloutu

Hide picture