Menu
FANZINE.cz
Technologie

Sledujte čtyři nejlepší videa z Battlefield 3. Profíci umí neskutečné kousky

Jan Holan

Jan Holan

1. 7. 2012

Ty nejlepší videa z jedné z nejlepších stříleček současnosti pohromadě. Co všechno se dá dělat s C4? Jak se zachránit, když vás pronásleduje stíhačka? Byla beta verze stejně dokonalá jako finální hra? To všechno se dozvíte v tomto článku.

Battlefield 3 je jednou z nejlépe hodnocených multiplayerových stříleček zdroj: ea.com

Dnešním dnem začíná nový seriál, v němž se pravidelně podíváme na ta nejlepší herní videa, která internet nabízí – vtipná videa, zajímavé záběry, neuvěřitelné schopnosti, veselé bugy a glitche.

Battlefield 3 beta

Když šel Battlefield 3 do betaverze, byla hra vyladěná asi jako The Elder Scrolls IV: Oblivion: tedy vůbec. Hráči se brodili napůl nohama v zemi, zbraně se stáčely do podivných úhlů, a sem tam mohli hráči zahlédnout jeep, jak letí vzduchem rychlostí několika machů.

Všechny tyto bugy byly samozřejmě odstraněny a dávno jsou minulostí. Internet se ale videy a screeny z nedoladěné bety jen hemží.

Jedno z nich zachycuje takzvaný vehicle bug, při němž se různé dopravní prostředky samy od sebe převracejí a čas od času jen tak vystřelí do vzduchu ohromnou rychlostí.

They see me trollin…

Ať si lidé po celém internetu nadávají jak chtějí, nedá se popřít, že trolling je jistá forma umění. Přece jen, není to nic lehkého. Tedy pokud se o to nesnažíte v Battlefieldu, ten k tomu totiž přímo vybízí.

Nejznámější je jednoznačně video Trolling dem Noobs, které se může pyšnit více jak čtyřmi miliony zhlédnutími. Je plné internetových memů, k tomu si připočtěte hudební podklad známé písně Trololo a vybuchování min za melodie What is love a máte recept na internetový hit.

To nejlepší na konec

Na youtube se cení ale i jiné mimořádné dovednosti. Looping se stíhačkou už dávno není taková vzácnost jako dřív. Pár otáček ve vzduchu, popřípadě přelet pár metrů nad zemí dokáže každý. Ale kdo z vás si ve vzduchu vymění stíhačku?

Autor předchozího videa, Stungravy, ale dokáže i  jiné triky. Je to pták? Je to letadlo? Ne, je to Stungravy a jeho RendeZook!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sledujte čtyři nejlepší videa z Battlefield 3. Profíci umí neskutečné kousky

Hide picture