Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Sniper: Ghost Warrior 2 přináší grafickou parádu v gameplay traileru

Jan Perlík

Jan Perlík

27. 11. 2012

Milovníci akčních trháků zbystřete. Sniper: Ghost Warrior 2 představuje svůj gameplay, ve kterém předvádí skutečný grafický požitek a tím zdaleka nekončí.

video
play-sharp-fill

Sniper: Ghost Warrior 2 patří mezi ty hry, o kterých se toho hráči příliš nedozví, jelikož se o nich nepíše. Jedná se o připravované pokračování úvodního titulu. Vyvíjí ho společnost City Interactive.

Ve hře hráč přebírá kontrolu nad kapitánem soukromých bezpečnostních poradců, který nese jméno Cole Anderson. Ten plní mise v různých koutech světa. Čekají ho městské souboje v Sarajevu, tropické džungle v Barmě nebo hory v asijském Tibetu.

Nepřehlédněte: Aplikace Autolog obsahuje po aktualizaci nově i NFS: Most Wanted

Sniper: Ghost Warrior 2 je akční střílečka z pohledu první osoby, která vnáší do herního průmyslu umění sniperů. Nabízí realistickou fyziku, kdy kulka za letu klesá ze své původní pozice. Součástí bude i multiplayer, kde si hráči poměří své odstřelovací schopnosti mezi sebou.

Podle zveřejněného videa půjde o střílečku, která kombinuje akční herní tituly jako Future Soldier a Far Cry. Hráči se mají opravdu na co těšit.

Sniper: Ghost Warrior 2 vyjde 18. ledna příštího roku. Obstarat si ho mohou majitelé PS3, PS Vita, Xboxu 360, PC nebo Wii U.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sniper: Ghost Warrior 2 přináší grafickou parádu v gameplay traileru

Hide picture