Menu
FANZINE.cz
Literatura

SOUTĚŽ: O 3 audioknihy Zaklínač – Poslední přání. Stačí správně odpovědět!

Lenka Lokvencová

Lenka Lokvencová

11. 5. 2015

V květnu se na pulty českých knihkupectví probojoval další kousek nejslavnějšího světa Andrzeje Sapkowskiho. Zaklínač – Poslední přání je audiopovídka z první knihy o Geraltovi. Máme pro vás tři kousky. Stačí odpovědět správně!

Prní kousek příběhu, ve kterém nám Sapkowskij představil Bílého Vlka. Zdroj: výřez z obalu

První příběh, ve kterém nám Andrzej Sapkowski představil Bílého vlka. Zdroj: výřez z přebalu.

Audiokniha Zaklínač I. – Poslední přání 1/6 je vůbec první povídkou, ve které Andrzej Sapkowski představil legendární postavu Geralta z Rivie – zaklínače, bělovlasého zabijáka monster a magických tvorů.

V hlavních rolích v audioknize uslyšíte Jiřího Plachého jako vypravěče a Jiřího Dvořáka jako Geralta, dále také Petra Halíčka, Petra Mikesku, Ivo Treimera, Libora Jeníka, Aleše Říhu, Václava Šandu a Ivana Čermáka.

Anotace:

V příběhu nazvaném prostě Zaklínač přichází Geralt do Wyzimy kvůli nezvyklé zakázce krále Foltesta. Jeho dcera je zakleta do podoby vraždící nestvůry, strigy.

Zaklínač se má pokusit zakletí sejmout, ale někteří wyzimští občané by dali přednost radikálnějšímu řešení. A jen věrní čtenáři vědí, jaká polízanice z tohoto úkolu nakonec bude.

Vědmák Geralt je hlavní postavou povídek i pětidílné románové ságy Andrzeje Sapkowského, které společně vydají na sedm knih.

První povídkovou knihu přinese Audioteka.cz v šesti dramatizovaných audioknihách s desítkami herců, unikátními zvukovými efekty a původní hudbou Petra Hanzlíka v režii Jakuba Taberyho.

Zdroj: distributor.

Zdroj: distributor.

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje Geraltova femme fatale, kterou si v jedné z povídek dokonce vezme za ženu?

a) Ciri

b) Yennefer

C) Triss

Kam a do kdy posílat odpovědi?

Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu napište SOUTĚŽ_ZAKLÍNAČ.

Soutěžit můžete od 11. 5. do 18. 5., kdy bude ve 23:59 soutěž ukončena a ze správných odpovědí budou vylosováni 3 výherci. Každý z nich obdrží audioknihu Zaklínač I. – Poslední přání 1/6.

Přejeme vám hodně štěstí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

SOUTĚŽ: O 3 audioknihy Zaklínač – Poslední přání. Stačí správně odpovědět!

Hide picture