Menu
FANZINE.cz
Literatura

SOUTĚŽ o knihu Lenky Dostálové Dcery světla a temnoty – Labyrint osudu!

Olga Buriánková

Olga Buriánková

28. 3. 2018

V únoru vyšel druhý díl cyklu Projekt Alfa od tuzemské autorky Lenky Dostálové. Při té příležitosti si můžete zasoutěžit o jednu knihu z jiné autorčiny série, jež nedávno také potěšila novým dílem – Dcery světla a temnoty s podtitulem Labyrint osudu.

O co tedy soutěžíme?

Anotace knihy Dcery světla a temnoty – Labyrint osudu:

Lea už ví, že její nitro ovládá temnota. Za pomoci své sestry Sáry a strážce Lukáše se s ní snaží bojovat. Když jsou ale Sára s Lukášem vysláni na misi na znovuobjevený Salemon, zůstává na to sama. Útočiště nachází u tajemného mladíka, který má za úkol ji hlídat. Přesto se ale stále propadá hlouběji do temnoty a mění se.

Lenka Dostálová: Dcery světla a temnoty 2 – Labyrint osudu

Zdroj: knižní obálka.

Když se však ukáže, že Silkon chce její sestru přinutit, aby se přidala k Temným, Lea se mu postaví a nakrátko získá zpět své staré já. Spolu se Sárou se vydávají do jeskynního bludiště, kde na Leu čeká nelehká zkouška. Pokud obstojí, má šanci temnotu ve svém srdci spoutat…

Kolikátým dílem fantasy série Lenky Dostálové je nejnovější svazek nazvaný Dcery světla a temnoty – Labyrint ?

  1. první
  2. druhý
  3. třetí

Kam a do kdy posílat odpovědi?

Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu napište ??SOUTĚŽ_DCERY SVETLA A TEMNOTY – LABYRINT OSUDU.

Své odpovědi posílejte do 4. dubna, kdy bude ve 23:59 soutěž ukončena. Vyhrává 15., 40., 80., 150. a 200. správná odpověď. Každý výherce obdrží knihu Dcery světla a temnoty – Labyrint osudu od Lenky Dostálové!

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí!

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

SOUTĚŽ o knihu Lenky Dostálové Dcery světla a temnoty – Labyrint osudu!

Hide picture