Menu
FANZINE.cz
Literární soutěže a ceny v žánrech sci-fi, fantasy a horor

SOUTĚŽTE o knihu Bez šance od Neala Shustermana

Redakce

Redakce

3. 2. 2016

S příchodem nového roku se milovníci literární fantastiky mohou popasovat hned s první výzvou. Zkuste štěstí a můžete vyhrát jeden z pěti výtisků dystopické knižní novinky a první díl série Bez šance od Neala Shustermana.

kniha-bez-šance-Neal-Shusterman

O co tedy soutěžíme?

Anotace:

Fascinují a temná dystopie ze světa, kde společnost zavedla nový zákon: Každé dítě má právo na život od chvíle početí až do věku třinácti let. Mezi třinácti a osmnácti je ale na rodičích, jestli ho vychovají až do dospělosti, anebo ho pošlou… rozpojit. Tohle nenápadné slovo znamená, že problémové děti, sirotci, anebo prostě ty, které v sobě mají příliš vzdoru, jsou odeslány do sběrných táborů, kde jsou jejich těla rozebrána a orgány předány těm, co je potřebují. Takže technicky žijí dál – alespoň to dětem říkají. Tři z nich, Connor, Risa a Lev, se setkávají v táboře a ani na okamžik nemají chuť žít dál…rozpojení. Jedinou šancí je útěk.

Jak se jmenuje subžánr science fiction, do něhož se kniha Bez šance i celá série Unwind řadí?

  1. utopie
  2. dystopie
  3. steampunk

Kam a dokdy posílat odpovědi?

Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu napište SOUTĚŽ_BEZ SANCE.

Své odpovědi posílejte do 11. února 2016, kdy bude ve 23:59 soutěž ukončena. Vyhrává 15., 40., 80., 150. a 200. správná odpověď. Každý výherce obdrží knihu Bez šance od Neala Shustermana.

Přejeme hodně štěstí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

SOUTĚŽTE o knihu Bez šance od Neala Shustermana

Hide picture