Menu
FANZINE.cz
Fantasy knihy, fantasy literatura

SOUTĚŽTE o knihu Harry Potter a prokleté dítě od Joanne K. Rowlingové

Redakce

Redakce

5. 10. 2016

Začátek podzimu přináší všem ctitelům literární fantastiky skutečnou lahůdku. Konečně mají šanci dozvědět se, jak to s Harry Potterem bylo dál. Jestli si přejete to samé, zkuste vyhrát jeden z šesti výtisků knihy Harry Potter a prokleté dítě.

O co tedy soutěžíme?

Anotace:

Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst.

joanne-kathleen-rowlingova-harry-potter-a-proklete-dite

Zdroj: knižní obálka.

Kolikátým dílem série o Harry Potterovi od britské autorky Joanne Kathleen Rowlingové je kniha Harry Potter a prokleté dítě?

  1. čtvrtým
  2. šestým
  3. osmým

Kam a dokdy posílat odpovědi?

Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu napište SOUTĚŽ_HARRY POTTER.

Emaily můžete posílat až do 13. října 2016, kdy bude ve 23:59 soutěž ukončena. Vyhrává 15., 40., 80., 150., 185. a 200. správná odpověď. Každý výherce obdrží knihu Harry Potter a prokleté dítě od J. K. Rowlingové.

Přejeme hodně štěstí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

SOUTĚŽTE o knihu Harry Potter a prokleté dítě od Joanne K. Rowlingové

Hide picture