Menu
FANZINE.cz
Fantasy knihy, fantasy literatura

SOUTĚŽTE o knihu Projekt Alfa – V pasti od autorky Lenky Dostálové!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

25. 12. 2016

Shonu kolem Vánoc musejí čelit i milovníci literární fantastiky. Mohou si jej však i trochu osladit. Když správně odpovědí na naši soutěžní otázku, mají šanci nadělit si jeden z pěti výtisků Projekt Alfa – V pasti. 

O co tedy soutěžíme?

Anotace:

Layla celkem klidně proplouvá životem. Studuje taneční školu a jediné problémy, které řeší, jsou úkoly a otravná spolužačka. Jednoho dne však zkolabuje. Sama a zmatená se ocitne v nemocnici. Doktoři netuší, proč skoro zemřela a co se jí vlastně stalo. Rychle se zotavuje, její smysly se však nepřirozeně zostřují. Když je rozrušená, začínají se kolem ní dít podivné věci.

Když se ji z nemocnice pokusí odvést neznámy muž, její svět se obrátí vzhůru nohama. Je vržena do víru událostí, které od základů změní její život. Co se děje s jejím tělem? Proč se musí skrývat a bát se o svůj život? Vždycky jsem si myslela, že vím, kdo jsem. Ještě nikdy jsem se tolik nemýlila…

Lenka Dostálová - Projekt Alfa - V pasti

Zdroj: knižní obálka.

Kolikátým dílem série Projekt Alfa od tuzemské spisovatelky Lenky Dostálové kniha V pasti je?

  1. prvním
  2. třetím
  3. pátým

Kam a do kdy posílat odpovědi?

Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu napište SOUTĚŽ_V PASTI.

Své odpovědi posílejte do 2.1., kdy bude ve 23:59 soutěž ukončena. Vyhrává 15., 40., 150., 185. a 200. správná odpověď. Každý výherce obdrží knihu Projekt Alfa – V pasti od Lenky Dostálové.

Přejeme hodně štěstí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

SOUTĚŽTE o knihu Projekt Alfa – V pasti od autorky Lenky Dostálové!

Hide picture