Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Space Shock by mohl být Legend of Grimrock mířící do vesmíru

Jan Hnilica

Jan Hnilica

22. 1. 2013

Krokovacím dungeonům odzvonilo. Tato věta platila ještě do dubna loňského roku, kdy vyšel vynikající Legend of Grimrock. Na jeho úspěch chtějí navázat Ideas Unbound vesmírným šokem. Doslova.

space

Mírná inspirace druhým dílem System Shocku je patrná Foto: Jan Hnilica, Gamezine.cz

Almost Human, parta stojící za Grimrockem, nedávno uveřejnila zprávu, že se jejich opusu prodalo více než 600 000 kusů. Budoucnost mají na chvíli zajištěnou a logicky se objevují informace o rozšíření, nebo dokonce pokračování. Chlapík, který si říká Jonsnow, má v plánu rozjet Grimrock na sci-fi způsob.

Space Shock bude vítanou změnou, odpočinkem od fantasy prostředí. Meče nahradí pušky, kladiva brokovnice a nůž pistole. Draky vystřídají roboti, kostlivce mutanti a trollové přenechají místo šedým mužíčkům.

Nepřehlédněte: The Elder Scrolls Online: tři aliance usilují o císařské město

Vaše partička bude tvořena třemi pašeráky, kteří se v honbě za kořistí dostanou na obrovskou nákladní loď.  Později zjistí, že se zde stalo cosi zvláštního.

Projekt se nachází ve fázi konceptu a Jonsnow zatím pouze mapuje případný zájem komunity. Své plány uveřejnil na Steam Green Light a v nejbližší době vyrazí i na populární Kickstarter.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Space Shock by mohl být Legend of Grimrock mířící do vesmíru

Hide picture