Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Spartacus bude v lednu pokračovat. Trailer ukojí vaše krvelačné choutky

Jan Neuman

Jan Neuman

9. 11. 2011

Těšte se na nové souboje, bitvy, potoky krve, krásné ženy a jejich smyslná těla. Spartacus se po roce opět vrací, a to drsnější než kdy jindy!

Jako nový Spartacus bude zkrvavené mrtvoly házet do písku Liam McIntyre, Zdroj: distributor seriálu

Spartacus: Blood and Sand měl premiéru v lednu roku 2010 a okamžitě se stal nejdiskutovanějším televizním seriálem. Za což vděčil bezpočtu scén, v nichž krev tekla proudem a které se střídaly s postelovými oddychovými. První sezóna končila grandiózní finálovou epizodou Kill Them All. Spartacus zde vedl brutální výpravu na Batiatův dům a víc než naplnil příslib, který dával název epizody.

Připomeňte si původního Spartaka Andyho Whitfielda, který zemřel na rakovinu

Další série pod názvem Spartacus: Vengeance začíná pouze několik týdnů po tomto masakru. Gladiátorům se podařilo utéci a zformovat křehké spojenectví. Liam McIntyre (Ektopos, Radev, Neighbours, The Pacific), jako nový Spartacus, by se rád pomstil muži, který je zodpovědný za smrt jeho ženy, avšak záhy si uvědomuje, že před ním leží mnohem důležitější úkol. Postavit armádu svobodných otroků, která by se mohla postavit římskému impériu.

Pokračování Spartacových dobrodružství by zcela jistě nemělo utéci fanouškům historie, stejně tak jako dobrých soubojů a krásných žen. Protože krví ani vášnivým sexem se opět nebude šetřit. Premiéra Startacus: Vengeance je plánována na 27. ledna ve 22:00 evropského času, a to pouze na kanálu STARZ.

Spartacus: Vengeance

Akční/Drama/Dobrodružný/Historický
USA, 2012

Režie: Rick Jacobson, Michael Hurst, Jesse Warn
Hudba: Joseph LoDuca
Hrají: Liam McIntyre, Andy Whitfield, John Hannah, Lucy Lawless, Manu Bennett, Craig Parker, Lesley-Ann Brandt, Erin Cummings, Peter Mensah, Viva Bianca, Jai Courtney, Nick Tarabay, Antonio Te Maioha, Katrina Law, David Austin, Siaosi Fonua, Craig Walsh Wrightson, Eka Darville, Raicho Vasilev, Daniel Feuerriegel, Ande Cunningham, Janine Burchett, Brooke Williams, John Bach, Lliam Powell, Mark Mitchinson, Campbell Cooley, Karlos Drinkwater, Matthew Chamberlain, Tim Foley, Tania Nolan, Mia Pistorius, Brooke Harmon, Matt Gillanders, Greg Ward, Jon Brazier, John Way, Josh Randall, Tim Cronin, Matthew Saville

Premiéra 1. dílu: 27. ledna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Spartacus bude v lednu pokračovat. Trailer ukojí vaše krvelačné choutky

Hide picture