Menu
FANZINE.cz
Technologie

Splinter Cell: Convintion. Sam Fisher je zpět starší, zkušenější, zarostlejší a tvrdší

Redakce

Redakce

1. 7. 2010

Konečně je Splinter Cell zpět a s ním i mnohá vylepšení: Kampaň pro dva na jednom Xboxu, nový příběh, lepší multiplayer a možnost každý týden stáhnout zdarma nové předměty a zbraně. Přečtěte si preview na očekávanou hru!

Cože, já že šedivím?!?Počkej, já ti ještě ukážu! Zdroj: archiv IGN

Splinter Cell: Conviction je v pořadí pátá hra se Samem Fisherem v hlavní roli. Tuhle hru mají na svědomí stejní vydavatelé, kteří minulý rok vypustili na svět pecky jako Batman: Arkham Asylum,  nebo Assasins Creed 2. Nový Splinter Cell by měl být akčnější, brutálnější a temnější než jeho předchůdci. Vylepšená je nejen hratelnost, která nabízí více než jen stealth akcí, ale i možnost procházet úrovně jako Rambo. Multiplayer také prošel vylepšením, a proto tu mimo klasických modů, jako versus z předešlých verzí, najdeme i mód pro kooperaci ve dvou lidech na jedné konzoli.

Opět se zmocníte role Sama Fishera, nyní již bývalého agenta tajných služeb, odpadlíka, který musí opustit svůj úkryt, aby zabránil katastrofě a zachránil svou bývalou spolupracovnici Annu a svoji milovanou dceru. Tvůrci dali kampani nový nádech, s tím že vypravěč popisuje události z minulosti a vy to přitom prožíváte. Příběh se bude točit hlavně okolo Samova bývalého zaměstnavatele společnosti „The Third Echelon“, tajné federální organizace, která dříve Sama zaměstnávala a nyní opět potřebuje jeho služby.

Opět si užijeme hodně akrobacie Zdroj: archiv IGN

Oproti minulým dílům nám tvůrci slibují větší volnost v řešení misí a více možností, jak splnit různé úkoly. Také vylepšený boj muže proti muži, nás má nalákat na možnost více využívat pěstí než hlučných zbraní. Hlavně také pohled na věc z mnoha úhlů, a ne jenom jako v předchozích dílech, tedy jako agent, který slepě následuje rozkazy od „těch nahoře“.

Nevím jak vy, ale já už se nemůžu nového Sama dočkat. Pokud tvůrci dostojí svých slibů, tak se můžeme těšit na mnoho letních dnů strávených u svých konzolí namísto toho abychom byli u vody a snažili se chytit barvu. Takže všem bývalým agentům vzkazuji: „Připravte si své ovladače, protože jste opět povoláni do služby!“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Splinter Cell: Convintion. Sam Fisher je zpět starší, zkušenější, zarostlejší a tvrdší

Hide picture