×
FANZINE.cz

Srpnové knižní fantasy novinky – Kotleta, Flanagan či Riordan

František Kotleta: Poslední tango v Havaně
Nejnovější kniha Františka Kotlety ze série Příliš dlouhá swingers party - Poslední tango v Havaně. Zdroj: výřez knižní obálky.

Druhý prázdninový měsíc byl, na rozdíl od toho předchozího, k milovníkům literární fantasy skutečně velice štědrý. Přichystal si pokračování oblíbených sérií, ale reedice slavné klasiky nebo úvodní díly nových knižních cyklů.

Sara Raaschová: Sníh nebo popel 3 – Mráz nebo noc

Sara Raaschova: Mráz nebo nocMeira by pro záchranu světa udělala cokoli. Nejdřív se ale musí naučit ovládat svou magii. Rozklad však může porazit jen jediným způsobem – sestoupit do labyrintu pod Střídavými královstvími a vzdát se magie.

Mather se rozhodl ochránit královnu, ale s plánovaným útokem na Angrova království se jeho cíl vzdaluje. A Ceridwen, které Angra zabil bratra a ukradl zemi, se snaží zachránit svůj lid i lásku. Společně musí spojit království, jinak vše ztratí. Angra je naživu, Rozklad se šíří po světě a nikdo už není v bezpečí. Závěrečný díl bestsellerové trilogie.

Vydalo nakladatelství CoBoo 6. srpna 2018.

Steven Lochran: Paladero 1 – Jezdci z říše hromůSteven Lochran: Paladero - Jezdci z říše hromů

Mladý sirotek Joss se vždycky toužil stát paladerem – nejprve však musí prokázat své schopnosti absolvováním Cesty, nebezpečného putování přes celé království do Města duchů, odkud má přinést vzácné Pověstné vejce.

S věrným ještěrem Azofem po boku bude Joss muset čelit zlým čarodějnicím, krvežíznivým nestvůrám, a dokonce i vlastním druhům, aby zjistil, co skutečně znamená být paladero – a nečekaně přitom odhalí temné spiknutí v samém srdci království. Absolutně vzrušující fantasy, kterou nedokážete odložit!

Vydalo nakladatelství CPRESS 13. srpna 2018.

Adam Blade: Beast Quest 1 – Ferno, ohnivý drak

Adam Blade: Beast Quest 1 - Ferno, ohnivý drakŠest zdivočelých netvorů ohrožuje mírumilovnou Avantii – a první z nich je Ohnivý drak Ferno, který chrlí oheň, spaluje úrodu a všechno živé! Hledá se hrdina, který by netvorům v pustošení země zabránil. Je hledaným hrdinou Tom, obyčejný vesnický kluk?

První ze zdivočelých netvorů je Ohnivý drak Ferno, je hledaným hrdinou Tom, obyčejný vesnický kluk? Beast Quest – první kniha o zdivočelých netvorech.

Vydalo nakladatelství Albatros 20. srpna 2018.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..