Menu
FANZINE.cz
Literatura

Srpnové sci-fi lahůdky: dejte si galaktické pokrmy i mozek z Napojení

Lenka Lokvencová

Lenka Lokvencová

28. 8. 2014

Knižní sci-fi úroda není v srpnu nikterak velká, i nakladatelé zřejmě odletěli na prázdniny. I tak vyšly tři lahůdky, které by neměly ujít vaší pozornosti.

Prostřeno po marťansku. Dobrou chuť zdroj: přebal knihy Grilbar Galaxie

Prostřeno po marťansku. Dobrou chuť! Zdroj: přebal knihy Grilbar Galaxie.

Maja Lidia Kossakowska: Grilbar Galaxie

Hermoso Madrid Iven, legendární šéfkuchař, jediný člověk ve vesmíru, který každý večer navštěvuje obyvatele celé Galaxie, celebrita, vzdělanec a oslnivý spisovatel, konečně před námi odhaluje Velké tajemství. Kde byl, co dělal, čemu unikal, a proč nečekaně zmizel na tak dlouhou dobu. Ano, opravdu máte v panožkách jeho deník. A ať vás hvězdy chrání, jestli z hlouposti, strachu nebo nesmělosti nesáhnete po tomto zatraceně kosmickém bestselleru!

Vydává nakladatelství Triton 28. srpna 2014.

Napojení - přebal knihy

Napojení – přebal knihy

Douglas E. Richards: Napojení

První kniha série Napojení. Elitní voják David Desh odešel z armády poté, co byl v Íránu brutálně povražděn jeho tým. Nyní však byl povolán na svou poslední misi: má najít Kiru Millerovou, tajemnou nadanou vědkyni, která objeví způsob, jak ve všech oblastech myšlení získat schopnosti génia. Komplot je však pouze špičkou ledovce. Nemá totiž ani ponětí, jak vysokou cenu jsou někteří ochotni zaplatit za neomezenou inteligenci.

Vydalo nakladatelství Host 2. srpna 2014.

Jack Campbell: Bitevník

První kniha série Ztracená flotila: Za hranicí. Kapitán John „Black Jack“ Geary na začátku války mezi Aliancí a Syndikovanými světy domněle zahynul a stal se hrdinou. Když byl po sto letech hibernace zachráněn dovedl Alianci opět vítězství v hořké válce. Jako velkoadmirál Geary teď musí unikat před nesnesitelným obdivem obyvatel Aliance… a před nepřátelstvím aliančních politiků, kteří živou legendu považují za příliš velké ohrožení své vlastní moci.

Vydalo nakladatelství Fantom Print 22. srpna 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Srpnové sci-fi lahůdky: dejte si galaktické pokrmy i mozek z Napojení

Hide picture