Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Star Trek 2 si začíná brousit zuby na premiéru. My jsme si na něj posvítili

Redakce

Redakce

30. 6. 2012

star-trek-2-release-dateStar Trek 2 finišuje natáčení. FANZINE.cz přináší dosud uniklé informace o připravovaném trháku.

Enterprise

Vesmírná loď Enterprise. Zdroj: distributor filmu

Loď Enterprise určitě přiletí v plné parádě a herci by neměli  zůstat pozadu. Tvůrci věrně navazují na film z roku 2009 – posádka se tedy vůbec nezmění. Znovu uvidíme vynikajícího Zachary Quinta (Spock),  Chrise Pinea (kapitán Kirk), Zoe Saldanu (Nyota Uhura) aj.

Z herní výstavy E3 v nedalekém, alespoň z pohledu vesmíru, LA se objevilo zajímavé video. Na něm se ukázala kooperace Spocka a Kirka v plné kráse a vypadá to opravdu parádně. V roce 2013 nejsou vysoká očekávání jen na film, ale i na hru pro PC, PS3 a Xbox 360. Že by se znovu vrátil zlatý věk Star Treku?

Nezměnil se ani režisér J.J. Abrams (Mission: Impossible III) a studio Paramount Pictures. Mezi nimi sice vznikly neshody ohledně použití 3D technologie, Abrams si ale nakonec prosadil natáčení ve 2D. Paramount si zase protlačil následný převod do 3D, takže nakonec jsou spokojení všichni.

Star-Trek

Hlavní hrdinové filmu Star Trek

Děj nového Star Treku 2 zatím odhalen nebyl. Jediné, co doopravdy víme, je obsazení hlavního záporáka v podání herce jménem Benedict Cumberbatch (seriál Sherlock). Koho bude představovat je ale zatím ve hvězdách.

J.J. Abrams se chová více než tajemně, pokud jde o natáčení. Když se v únoru podařil únik fotek, Abrams se rozzuřil a postavil kolem placu zeď z kontejnerů. Od té doby se nedostala ven jediná fotka. Až nedávno televize MTV zachytila Spocka na laně.

Do vydání filmu sice ještě zbývá hodně času, trénovat vulkánský pozdrav však můžeme už teď.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Star Trek 2 si začíná brousit zuby na premiéru. My jsme si na něj posvítili

Hide picture