Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Star Wars 7: Benedict Cumberbatch má být podle zvěstí záporákem

Jan Uhlík

Jan Uhlík

12. 9. 2013

cumberbatch-star -trek-khanDalší zvěst o hereckém obsazení do nového Star Wars je na světě. Možným představitelem neznámé role ve filmu by se měl stát Benedict Cumberbatch.

Cumberbatch Star Trek

V roli Khana sklidil Cumberbatch velký úspěch. Zdroj: Distributor

List spekulací o nových tvářích, kteří možná sehrají svou část v připravovaných Hvězdných válkách J.J. Abramse, se rozrostl o další jméno. Hvězda filmu Star Trek: Do temnoty Benedict Cumberbatch zřejmě z criospánku zavítá přímo do fantastického světa Star Wars.

Hlavní příčinou domněnky se stalo zrušení Benedictovo účasti v připravovaném hororu Guillerma del Tora Crimson Peake. Donedávna nebylo jasné, proč Cumberbatch z projektu sešel. Role ve Star Wars by byla dostatečným důvodem pro zrušení svého hereckého příslibu.

Dalšími drobnými indiciemi jsou náznaky v dřívějších rozhovorech při propagaci posledního Star Treku, kde si Benedict zahrál zásadní roli záporáka Khana. „Už jsem se ho (Abramse) ptal , jestli bych mohl být světelný meč a jednáme spolu o tom,“ zavtipkoval v jednom ze svých předešlých rozhovorů.

Cumberbatch Sherlock

Nejvíce se Benedict proslavil v seriálu Sherlock jako hlavní představitel. Zdroj: Distributor

Prozradil také, že jeho dětství je úzce spjato s původními filmy a vždy si přál být Hanem Solem. Že by se mu to alespoň částečně splnilo v podobě role syna Hana Sola?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Star Wars 7: Benedict Cumberbatch má být podle zvěstí záporákem

Hide picture