Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Star Wars 7: Disney pravděpodobně vyhlásil castingy

Jan Uhlík

Jan Uhlík

18. 11. 2013

sw-casting

Na internet se dostalo vyhlášení castingů na dvě hlavní role do sedmé epizody Star Wars. Disney sice tuto věc přímo nepotvrdilo, ale ani nevyvrátilo, což znamená, že s tím mají co do činění.

Star Wars Names

Zdroj: distributor

BBC News nedávno informovali o nově vyhlášeném castingu společnosti Disney na dvě hlavní role do pokračování Star Wars. Pokud je to pravda, tak se nám všechna jména, o kterých jsme za poslední půl rok v souvislosti s hereckým obsazením slyšeli, vyloučila.

První role se týká postavy Rachel. Je popsána jako dívka, která v útlém věku přišla o své rodiče a byla tak nucena probojovat si sama svou cestu v nemilosrdném městě. Nyní je jí 17 a dokáže se sama o sebe postarat skrze svůj humor a odvahu. Vždy přeživší a nikdy oběť. Nepřestává doufat, že se dostane ze své pozice pouliční holky a posune se dále.

Druhá role je vyhlášena pro postavu jménem Thomas. Vyrostl bez vlivu svého otce, bez představy toho, jak se má chovat pravý muž. Je nesebevědomý, nedokáže odhadnout své schopnosti, ale přesto velice chytrý a schopný zakročit a ukázat svou kuráž, když je jí potřeba. Uvědomuje si absurditu života a chápe, že by se život neměl brát příliš vážně.

sw-casting

Půjdou noví herci ve šlépějích úspěchu Harrisona Forda? Zdroj: Distributor

Nebylo by vůbec divné, kdyby se J. J. Abrams rozhodl neriskovat se známými tvářemi a pokusil se o prosazení nové hvězdné dvojce. Stejně tak udělal i Goerge Lucas před mnoha lety, když obsadil Marka Hamilla, Carrie Fisher a Harrisona Forda, který měl za sebou pouze jednu větší roli a to ve filmu Americké graffiti.

V brzké době se zajisté dozvíme, zdali jsou vyhlášené castingy pravdivé. Datum natáčení se blíží a tvůrci by měli co nejdříve zajistit obsazení i té nejmenší role. Tento fakt hraje nejvíce v prospěch novým informacím o castingu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Star Wars 7: Disney pravděpodobně vyhlásil castingy

Hide picture