Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Star Wars 7: George Lucas přiznal, že se na plátna vrátí staří hrdinové

Redakce

Redakce

13. 3. 2013

Carrie Fisher opět v roli princezny Lei, Zdroj: LucasArts

George Lucas prozradil, že obsazení poslední trilogie Star Wars se vrátí na plátna v sedmém díle. Těšit se tedy můžeme na shledání s Han Solem, Leiou i Lukem.

FOTO: Naváže Luke Skywalker na poustevnictví Obi-Wana? Zdroj: 20th Century Fox

Naváže Luke Skywalker na poustevnictví Obi-Wana? Zdroj: 20th Century Fox

Je tomu čtvrt roku, kdy se po světě nadzvukovou rychlostí rozšířila zpráva o práci na sedmé epizodě Star Wars, což vyvolalo mnoho spekulací a postupně se rozšiřujících novinek. Poslední z nich je potvrzení, z úst duchovního otce ságy George Lucase, že se v nových dílech objeví staří známí hrdinové Han Solo (který vystřelil první), princezna Leia a také Luke Skywalker. George Lucas prozradil, že vyjednávání s herci probíhala ještě před tím, než byla jeho společnost koupena studiem Disney.

„Již jsme se domluvili s Markem Hamillem, Carrie Fisher i Harrisonem Fordem. Nebo jsme přinejmenším ve finální fázi vyjednávání,“ prozradil slavný režisér.

„Možná bych to asi neměl říkat. Producenti to zřejmě chtějí oznámit s nějakou pompézností, každopádně je pravda, že probíhají vyjednávání. Jestli jsou úspěšná, nebo ne, to si domyslete.“

FOTO: Star Wars

V tuto chvíli jsou tedy všechny spekulace o tom, zda se v dalších epizodách někdo ze slavné trojice objeví, potvrzeny (protože na rovinu – proč by někdo z nich takovou příležitost odmítal) a na filmových plátnech se našich oblíbených postav dočkáme v roce 2015.

Princezna Leia, celým jménem Leia Organa Solo, se do této doby objevila celkem ve čtyřech epizodách. Poprvé ji fanoušci mohli zahlédnout v epizodě třetí, vedené pod názvem Pomsta Sithů (i když tam ještě dostatečně neprojevila své herecké umění). Han Solo se objevil až v dílu čtvrtém, a to po boku svého věrného přítele Žvejkala. V neposlední řadě bychom se měli dočkat i Lukea Skywalkera, potomka Anakina Skywalkera, v době poslední trilogie známého jako Darth Vader.

Zavrhovaný a zároveň milovaný George Lucas se bude na filmu podílet už jen jako konzultant, což je pro některé fanoušky spásným krokem. Jako režisér sedmé epizody byl již dříve ohlášen J. J. Abrams.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Star Wars 7: George Lucas přiznal, že se na plátna vrátí staří hrdinové

Hide picture