Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Star Wars 7: Podívejte se na 7 nejlepších trailerů od fanoušků

Jan Neuman

Jan Neuman

4. 5. 2014

Podívejte se na několik trailerů k novýcm Star Wars, které navrhli sami fanoušci. Myslíte si, že se v nových Abramsových Star Wars něco z nich objeví?

Svět Star Wars znovu ožívá, ožijte s ním, Zdroj: distributor filmu

Svět Star Wars znovu ožívá, ožijte s ním, Zdroj: distributor filmu

Zpráv o nových Star Wars 7 se v poslední době hodně kupí, ať již to jsou informace o hereckém obsazení, o předpokládaném ději, nebo o informaci od studia Disney a od J. J. Abramse s tím, že expandované univerzum Star Wars již není považováno za canon. Společně s nimi se na internetu objevují také fanouškovská videa a trailery s tím, co že by to mohlo v 7. Epizodě vlastně být.

Většina z nich je tvořena sekvencemi ze Star Wars her a záběrů z Abramovských filmů, převážně z jeho dvou Star Trecků. Těmto trailerům jsou propůjčeny i hlasy Abramovských postav, případně jsou sekvence okomentovány jejich monology.

Ostatně toto spojení Star Treku a Star Wars vyvolává ve fanoušcích míšené pocity, protože mnoho skalních fanoušků Star Treku dodnes Abramsovi neodpustilo, co s jejich milovaným světem udělal a stejného se teď bojí i fanoušci Star Wars. Zvláště po poslední zprávě ohledně expandovaného univerza.

Další z nich jsou mimo výše zmíněných doplněny také o záběry z původních šesti epizod, ve kterých se snaží navázat děj na Lucasovu předcházející sérii.

Některé trailery jsou kouzelné v tom, že přidávají i sekvence a záběry z jiných filmů, jakými jsou třeba Man of Steel, Thor: Dark World a další, které již sice s Abramsem a Star Wars moc společného nemají, ale ve většině případů to těchto trailerů perfektně sedí.

Čím více trailerů uvidíte, tím více vás budou utvrzovat v tom, že nové Star Wars budou asi pořádně temné a tento předpoklad se vzhledem k Abramsově předchozí tvorbě dá opravdu očekávat.

Ať už to bude tak či tak, tyto trailery byly vytvořeny hlavně pro pobavení fanoušků a jsou opravdu zábavné, ať již jde o míru akce, nebo o spojení tolika různorodých filmů dohromady, aniž by to mělo nějaký rušivý efekt. Bylo by asi bláhové očekávat, že 7. Epizoda bude byť jen vzdáleně podobná něčemu, co je zde k vidění, přeci jen děj prvního J. J. Trecku dopředu odhadl také jen málo kdo.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Star Wars 7: Podívejte se na 7 nejlepších trailerů od fanoušků

Hide picture