×
FANZINE.cz

Star Wars 7. Připojí se Michael Fassbender a Hugo Weaving?

elrond hugo
Hugo Weaving v roli Elronda. Zdroj: Distributor

J.J. Abrams pokračuje se schůzkami mající za úkol vybrat nejvhodnější obsazení pro očekávané pokračování Star Wars. Dalšími, kteří se podle všeho přidali na listinu hostů, jsou Michael Fassbender a Hugo Weaving.

Hugo Weaving v roli Elronda. Zdroj: Distributor

Star Wars epizoda 7 je v plných otáčkách. J. J. Abrams vše halí pod roušku a snaží se držet veškeré informace skryté před zraky fanoušků. Ovšem nikdy nejde nic úplně schovat a tak se podařilo zjistit, že Michael Fassbender (X-Men: První třída, Prometheus) a Hugo Weaving (Pán Prstenů, Matrix) byli na tajné schůzi s režisérem.

Koho by mohl hrát Fassbender si netroufá nikdo odhadovat. U Weavinga je to ovšem jinak. Spousta lidí se shoduje na roli velitele impéria. Vše jsou pouhé domněnky bez podkladu. Ani samotné schůze neznamenají, že by si jeden ze dvou herců ve fenoménu zahrál.

Kromě návštěvy se podařilo stejným reportérům vyšťourat informaci o tom, že sedmá epizoda bude fungovat jako vzdání holdu starým hvězdám a děj bude soustředěn přímo na ně. Jejich děti by měly převzít vedlejší role a až s příchodem osmého dílu by se chopily otěží a předvedly očekávanou jízdu. Dále se objevila další zvěst, konkurz na roli potomka Obi-Wana Kenobiho. Hledá se dívka stará zhruba 20 let a smíšené barvy pleti.

Michael Fassbender
Michael Fassbender se objeví i v pokračování X-Menů a sequelu Promethea. Zdroj: Distributor

Už se blíží čas, kdy Abrams bude muset oznámit reálné obsazení a naznačit finální verzi příběhu. Datum premiéry stanovil na 18. prosince 2015.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..