Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Star Wars: Epizoda 7 se začne točit v lednu. Abrams slibuje posun vpřed

Simona Nyitrayová

Simona Nyitrayová

17. 6. 2013

Star Wars - široký sloupecPo úspěšné premiéře filmu Star Trek: Do temnoty se režisér J. J. Abrams vrhnul do přípravy dalšího vesmírného příběhu. A můžeme prý čekat vyrazné změny.

FOTO: Star Wars

S přibližujícím se datem startu natáčení přibývají jména Abramsových spolupracovníků, konkretizují se místa a termíny. Víme, že nové Star Wars vzniknou ve studiích ve Velké Británii stejně jako původní trilogie, s premiérou už někdy v r. 2015. Taky bychom mohli znovu na plátně vidět staré známé: Marka Hamilla, Carrie Fisherovou a Harrisona Forda. S Johnem Williamsem se zase počítá jako s autorem hudby.

Tím však fanoušky očekávané zprávy o možném pokračování v duchu průlomových a oceňovaných Star Wars končí. Abrams si uvědomuje velikost a důležitost fenoménu Hvězdných válek, jediný možný krok ale vidí ve změně:

„Myslím si, že klíčem k tomu, abychom se posunuli dál, je respektovat, ale ne uctívat to, co tady už bylo.“ Co to přesně znamená J. J. Abrams už nerozváděl. Teď je na fanoušcích, aby vyvolali vlnu spekulací, a je také na nich, zda se začnou obávat, či ne.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Star Wars: Epizoda 7 se začne točit v lednu. Abrams slibuje posun vpřed

Hide picture