Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Star Wars: The Old Republic konečně nabízí možnost vyzkoušení zdarma

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

12. 7. 2012

OBR.: Star Wars: The Old RepublicOnlinovka z prostředí hvězdných válek chce nalákat nové hráče, a tak zpřístupnila trial verzi k vyzkoušení. Uvidíme, jestli tento počin zvedne počet hráčů.

OBR.: Star Wars: The Old Republic

Tak tenhle souboj bude zajímavý Zdroj: Oficiální stránky hry

Ze všeho nejdříve je potřeba si zdarma založit účet. Potom jenom stáhnout klienta, a nic nebrání v hraní. Ale pozor. Klient stahuje patche a updaty, takže si připravte nejméně 25 Gb volného místa. Účet je možné založit tady.

A teď k omezení. V trial účtu si hráč může vyhnat postavu až do 15. levelu. Zpřístupněna bude pouze startovní planeta, hlavní planeta frakce a flotila. Dále jsou k dispozici všechny Warzones a Flashpointy. Hráč nebude moci používat hlavní chat, pvp chat a obchodní chat.

Čtěte také: Total War: Rome II se soustředí na temnější vizi války. Dojde i na politiku

Žádné omezení se netýká skupinového, guildovního a lokalního chatu. Hráč také bude moci odpovídat na přímé (whispers) zprávy. Nebude možno posílat a odpovídat na maily ve hře, avšak maily bude možno obdržet. Nepůjde používat Galactic Trade Network a obchodovat s ostatními hráči. Postava nebude moci obdržet zkušenosti pro Legacy systém.

Je to rozhodně dobrý krok, nicméně si myslíme, že některá omezení jsou celkem drastická – například chat a obchodování s ostatními hráči. Uvidíme, jak si Star Wars: The Old Republic povede.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Star Wars: The Old Republic konečně nabízí možnost vyzkoušení zdarma

Hide picture