Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Star Wars VII: Natáčení skončilo, jde se do střižny

Redakce

Redakce

6. 11. 2014

Natáčení nové epizody Star Wars oficiálně skončilo. Epizoda VII v kinech nevyjde dřív, než 17. prosince 2015 – tým režiséra J.J. Ambramse má tak ještě dost času na postprodukci ve střižně.

Star Wars Names

Zdroj: distributor

S koncem natáčení přichází také konec setkávání mnoha herců a tvůrců na natáčecím placu. Abrams jim však k odchodu nechal vzkaz, ve kterém jim děkuje za jejich čas a úsilí na tvorbě filmu.

Jeden ze členů týmu James Rose na Twitteru zveřejnil obrázek tohoto vzkazu. Toto v něm stojí:

„Neobyčejnému hereckému obsazení a pomocnému týmu Epizody VII:

Bylo nám velkou ctí a radostí každý den chodit na plac a pracovat po boku každého z vás. Vašeho profesionalismu, vášně a trpělivosti si vážíme víc, než by se dalo vůbec slovy vyjádřit. Prošli jsme spolu od pouští Abu Dhabi, přes Deanův Les až ke studiím Pinewood, a všude jste se dokázali vypořádat s každou výzvou, která před vámi stanula a byli jste tak neskutečně milí stejně, jako jste talentovaní.

Máme velké ambice: jsme tady, abychom natočili film, který bude bavit miliony lidí každého věku a bude tak činit po celé nadcházející generace. Jsme tu, abychom vytvořili něco, co budou lidé  se ctí sledovat, stejně jako jsme to my se ctí natáčeli – společně. Jak by bylo krásné, kdybyste měli jako přídavek ke svému jménu na obrazovce, nějaký hmatatelný důkaz, že jste byli toho všeho součástí! Tady tedy máte ten důkaz.

Noste ho u sebe, noste ho ve zdraví a noste ho s pýchou. Ale především, děkujeme.

S láskou,

JJ Abrams, Kathleen Kennedy, Bryan Burke.“

FOTO: Star Wars vzkaz

Vzkaz pro celý tým pracující na Star Wars. Zdroj: Twitter

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Star Wars VII: Natáčení skončilo, jde se do střižny

Hide picture