Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Star Wars VII: The Force Awakens. První trailer je online

Petr Bělecký

Petr Bělecký

28. 11. 2014

Po měsících netrpělivého čekání a popichování ze strany J. J. Abramse se nám konečně dostalo první ukázky na nejnovější díl ze série Star Wars.

video
play-sharp-fill

Oproti původním zprávám se v traileru neobjevuje ani Mark Hamill jako Luke Skywalker, ani Harrison Ford jako Han Solo (ačkoli se objevuje Millenium Falcon) a ani Carrie Fisher jako Leia Organa. Navíc není nikde známka po Žvejkalovi, nebo oblíbené plechové partičce ve složení C-3P0 a R2-D2. Na lehce konkrétnější rysy si tak budeme ještě muset nějaký ten čas počkat.

star-wars-7-trailer star-wars-7-trailer_2 star-wars-7-trailer_3 star-wars-7-trailer-4

Plusem však může být, že se J. J. Abrams (alespoň v traileru) vyvaroval přílišnému užití lens flares a celkový vizuál má nostalgický nádech universa Star Wars i když s některými zajímavými obměnami (viz obrázek výše).

Jen pro shrnutí. Star Wars: The Force Awakens má na svědomí režisét J.J. Abrams, který na scénáři spolupracoval s Lawrencem Kasdanem. Ve snímku se objeví Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher, Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson, Andy Serkis, Peter Mayhew, Anthony Daniels, Kenny Baker, Lupita Nyong’o, Gwendoline Christie, Warwick Davis a Max von Sydow.

Star Wars VII: The Force Awakens by do našich kin mělo dorazit 17. prosince 2015.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Star Wars VII: The Force Awakens. První trailer je online

Hide picture