Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

StarCraft 2 bude mít v multiplayeru přidané zkušenosti a levelování

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

28. 10. 2012

Blizzard oznámil, že chce přidat do připravovaného StaCraft 2: Heart of the Swarm systém získávání zkušeností a úrovní za odehrané zápasy.

OBR.: StarCraft 2

Díky systému odměn bude konečně někdo pořádně hrát za terranskou rasu. Zdroj: Vývojáři hry

Už brzy mají tvůrci naplánovano tento systém přidat do bety, kde je hráči podrobí pořádným testům. Studio Blizzard dodává, že zkušenosti a levely rozhodně nebudou jen pro parádu. Hráči za ně budou dostávat zajímavé odměny. Tvůrci slibují, že něco dostane každý, bez ohledu na to, jak dobrý v multiplayeru je.

Zkušenosti nebudou plynout pouze z vyhraných zápasů. Hráči by je měli dostávat na konci zápasu za každou vyrobenou jednotku a za každou zničenou jednotku nepřítele. Uvidíme, jak se to podaří vybalancovat, protože například zergové chrlí jednotky rychle a levně.

Za každou dosaženou úroveň se otevře nějaký nový obrázek, přičemž platí, že čím vyšší level, tím lepší obrázek.

Čtěte také: Tauren Druid z World of Warcraft dosáhl maximální úrovně bez jediného zabití

Maximální úroveň pro každou rasu je stanovena na 20. V profilu se levely sčítají, tudíž pokud bude mít hráč všechny rasy naplno, rázem se mu u profilu objeví 60. level.

Systém zkušeností a levelování by se do bety měl dostat v příštím velkém patchi. Poté budou servery několikrát resetovány, aby tvůrci mohli systém pořádně vyladit.

Vývojáři se také chystají na akce typu bonusové zkušenosti za první výhru dne, bonusové zkušenosti za hru s přítelem, co má Real-ID nebo BattleTag, apod. Tyhle odměny by mohly hráče nenásilně přinutit zahrát si třeba za jinou rasu než za tu svou oblíbenou.

Snad se tvůrcům tenhle systém podaří pořádně vybalancovat. Zní to opravdu jako zajímavý nápad, který dává další motivaci i prohrávajícím hráčům.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

StarCraft 2 bude mít v multiplayeru přidané zkušenosti a levelování

Hide picture