×
FANZINE.cz

Starcraft 2 datadisk je ve výrobě! Podívejte se na uniklé video

Ač je k vydání prvního samostatně hratelného datadisku ještě hodně daleko, Blizzard se už teď rozhodl rozvířit herní fóra a vydat teaser trailer.

Starcraft 2
wallpaper ze hry Starcraft 2 Zdroj: vydavatel hry

Strategie Starcraft 2: Wings of Liberty je mnohými pokládána za nejlepší hru loňského roku. Už teď mnozí netrpělivě vyhlížejí pokračování, ale autoři rozhodně nic neuspěchají, jak je ostatně jejich zvykem. Maximálně tak uvolní podobné trailery, aby hladina adrenalinu na pár vteřinek klesla.

Z traileru se toho moc nedozvíme, ale něco málo přece. Předně je dobré si všimnout, že video je sestříhané z jedné cutscény. Komando modrých spectrů bojuje pod velením peroxidové blondýny Novy. Následuje výbuch, Jim Raynor otevírá rozbité dveře a pohled na záda Sarrah Kerriganové; konečně bez zergských dredů.

Druhý díl bude samostatně hratelný datadisk, v němž se dočkáme pokračování příběhu (Zergský úhel pohledu) a několika nových jednotek. Těch přibyde jen málo, přesto však budou mít zásadní vliv na hratelnost a vývin multiplayeru. Samotný SC2 už nyní silně hýbe e-sportem a Blizzard na něm neustále pracuje a upravuje jej. Někde daleko v budoucnosti je i třetí pokračování, Legacy of the Void, s kampaní za Protossy.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..