Menu
FANZINE.cz
Gadgets

Stát se Iron Manem vás vyjde na 34 miliard korun, spočítali fanoušci

Marek Jedinák

Marek Jedinák

30. 7. 2012

Každý fanoušek komiksů a popkulturní zábavy si alespoň jednou přál vyzkoušet roli superhrdiny. Fanouškovské křídlo webu moneysupermarket.com spočítalo, na kolik korun by vás vyšlo stát se Iron Manem (Tony Starkem). Vzhledem k tomu, že má spoustu bouráků a vlastní gigantickou korporaci, museli byste dát dohromady 34 miliard korun.

Iron Man je v podstatě jen hodně arogantní a sebestředný chlápek se spoustou prachů a high tech vychytávek zdroj: distributor filmu

Iron Man společně s Batmanem přímo vybízí k tomu, aby se někdo zabýval otázkou, jestli je možné se jimi stát i ve skutečnosti. Na rozdíl od ostatních postav totiž nemají žádné superchopnosti či neuvěřitelný vrozený talent, ale pouze věc očividně nejdůležitější – prachy.

Oba dva totiž zdědili obří firmy, spoustu nemovitého majetku a tučná konta.

Čtěte také: Batmanem se může za 14 miliard korun stát každý, spočítali odborníci

Stejně jako jsou obě postavy odlišné charakterově, jsou odlišná také jejich konta. Zatímco Batman (Bruce Wayne) disponuje majetkem v přibližné hodnotě čtrnáct a půl miliardy korun, Iron Manovi se zadařilo o něco víc. Borci z moneysupermarket.com totiž vyčíslili hodnotu jeho jmění na téměř 34 miliard korun (1 612 717 000 dolarů).

Podívejte se na zevrubný přehled Starkova itineráře, v němž přesně zjistíte, kolik jaká z jeho položek stojí.

Zbývá už jen jedna zcela zásadní otázka. Kým byste raději byli, Iron Manem, nebo Batmanem?

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Stát se Iron Manem vás vyjde na 34 miliard korun, spočítali fanoušci

Hide picture