Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Stealth akce Mark of the Ninja míří na PC. Polovinou října se objeví na Steamu

Jan Hnilica

Jan Hnilica

25. 9. 2012

Když se objevily první informace o téhle stealth ninja akci, zavládlo velké nadšení. To bylo však v zápětí utlumeno zprávou, že hra vyjde pouze a jedině prosřednictvím Xbox Live Arcade. Nyní už PCčkáři nemusí déle smutnit. Mark of the Ninja se má v nejbližší době objevit na Steamu.

OBR.: Mark of the Ninja

Atmosféru hře dodává mimo jiné komiksová stylizace Zdroj: vydavatel hry

Vyvojáři z Klei Entertainment zvolili stejně jako u svých předchozích her 2D pojetí. Pro někoho možná infantilní komiksové zpracování vypadá stylově a dle ohlasů z Xbox verze se hra pyšní temnou atmosférou.

Do svých rukou dostanete ninju, jehož klanu hrozí vyhynutí. Aby se tak nestalo, budete muset své nepřátele pozorovat z bezpečné vzdálenosti a poté ve vhodný moment proklouznout. Neviděn, neslyšen a nepocákán od krve – to jest pravé znamení ninji.

Čtěte také: RECENZE: F1 2012 potěší. Z domova vás přenese na Velkou cenu

Za tichý průchod vás hra patřičně odmění. A když už přeci jen nebude zbytí a na řadu chtě nechtě přijde sekání hlaviček, ručiček či nožiček, využijete svůj arzenál obsahující meče, vrhací dýky, hvězdice, háky nebo kouřové bomby.

Příznivci stínů a tichého zabíjení, zakroužkujte si v kalendáři 16. říjen. V tento den by se měla hra objevit v nabídce Steamu za  $14.99.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Stealth akce Mark of the Ninja míří na PC. Polovinou října se objeví na Steamu

Hide picture